Basmatee

Monday, March 19, 2012

Dnes jsem měla možnost podívat se do nově otevřeného obchodu The Room by Basmatee. Měla bych podotknout důležitou věc, a to, že obchod se specializuje na pánskou módu. Sice tam najdete ještě pár kousků pro holky, ale postupně to bude čistě mužská záležitost. Na akci mě pozval můj kamarád, který je zároveň spolumajitel. Odvyprávěl mi tedy příběh místa, kde jsem se dnes nacházela. Obchod Basmatee vznikl sice už v roce 2008, a to jako specializovaný butik s limitovanými grafickými triky za vydatné podpory česko-švýcarského studia Welcometo, které se postaralo o výrazný grafický vizuál interiéru obchodu (česká polovina studia Welcometo, Adam Macháček, postoupila ve stejném roce do finále Czech Grand Design v kategorii grafický designér mimo jiné za grafický návrh tapety pro Basmatee). V reakci na poptávku ale Basmatee rychle rozšířil sortiment o další produkty a změnil se v “select shop” nabízející ty nejlepší kousky streetové módy od velkých i malých značek jako Onitsuka Tiger, Clae, Volta Footwear, Nike, Suit, Sixpack, Supreme Being, Ragwear, Ontour, Coltesse, WeSC a dalších. V březnu 2012 se Basmatee přejmenovává na The Room by Basmatee a přestěhoval se do větších prostor, ve kterých se chystá pořádat zajímavé kulturní akce. Obchod tedy nyní najdete na adrese Školská 7, Praha 1. 30. března se bude konat otevření pro veřejnost. Já jsem fanouškem toho, když chlapi dbají o svůj vzhled, chodí hezky oblékaní, takže vám s radostí předávám tyto informace a určitě se tam běžte se svými muži podívat jestli vás tahle móda oslovuje. Budete mít náhle pocit, že jste v shopu někde v centru Berlína. Kvalita, originalita a styl tam jsou na jednom místě. A teď pro představu pár fotek ze dneška. Pluse jsem ještě udělala minikoláž z image fotek, které mě úplně dostaly :). Enjoy!
[BASMATEE odkazy na: facebook, web, tumblr ]

18 COMMENTS ♥

 1. Wow, ale ten obchod vypadá velmi zajímaavě :))

  ReplyDelete
 2. Jako kluk po tomto butiku už delší dobu pokukuju bohužel kvůli pracovní vytíženosti se tam stále nemůžu dostat což platí i pro slavnostní otevření 30.března Tak snad někdy v budoucnu..:-)

  www.czechblondyn.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. to vypada super!
  http://sienastyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. kdo je prosim te, ten kluk na druhe fotce????

  ReplyDelete
  Replies
  1. To je právě ten můj zmíněný kamarád :)

   Delete
 5. a jak se prosim jmenuje? nema dvojce nahodou??? dekuju.)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :)) jmenuje se Jirka Svoboda a dvojče má, Tomáše :))

   Delete
 6. Prosímtě, a jaké jsou tam tak ceny? Díky moc

  ReplyDelete
  Replies
  1. Trika se pohybují od 600,-, košile, svetry kolem 1500,-, bundy, parky kolem 2200,-, boty tak kolem 2500,-, zaleží i dle značky.

   Delete
 7. páni, mít tu první poličku na stěně v předsíni...sen :)

  ReplyDelete
 8. Tak to jsou moc pěkné kousky:)

  ReplyDelete
 9. ať se klidně specializujou na pánskou módu. stejně si ty trička koupim,jako už se mi jich pár vyhřívá doma. :D

  ReplyDelete
 10. Poslala jsem odkaz manželovi, tuším, že by to mohlo být přesně pro něj:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rozhodně, tvůj muž si tam určitě vybere, přesně se na tuhle módu hodí :)

   Delete

Blog Archive