details of today

Wednesday, October 10, 2012

Má oblíbená kombinace - zlaté hodinky, ostnatý náramek a červené nehty. Náramek je z Lindexu, letité hodinky Axcent of Scandinavia a lak Flormar M101, ve skutečnosti je víc "krvavě" červený. Co se týče doplňků, je to se mnou jako na houpačce, nosívala jsem spousty prstenů, náhrdelníků, velké naušnice, později zas téměř nic, dřív jsem ale třeba nenosila skoro nikdy náramky, teď je upřednostňuji a naopak prstýnky už jsem nenandala ani nepamatuju. Co však nosím nonstop jsou hodinky, bez nich jsem opravdu nesvá. A také nosím vždy naušnice, sice už většinou malé, ale vždy nějaké. Máte to taky tak? Střídáte období doplňků? :)

31 COMMENTS ♥

 1. vypadá to super, navíc já můžu kombinaci rudých nehtů a zlatých doplňků ať už hodinek, náramků nebo i knoflíků na saku či kabátu.:)

  ReplyDelete
 2. ouuuu,love it!!!!

  http://glamourgirl-bg.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. pěkný hodinky :)

  ReplyDelete
 4. Ježíš závidím. Ten lak jsem měla stejný včera. :) A ty hodinky společně s náramkem, opravdu luxusní fotka. !!

  ReplyDelete
 5. jsem vyznavačem všech doplňků, nemám ráda moc jednoduché outfity, takže momentálně nosím jak prstýnky tak naušnice i všechno ostatní ( většinou ale ne naráz :D)

  ReplyDelete
 6. mě se to taky střídá, občas nosím velké náušnice, pak zase náhrdelníky. a taky pořád nosím hodinky s náramkama :)

  ReplyDelete
 7. Miluji doplňky a ano, střídám, doslova sezonně. V létě nosím hlavně velké náušnice, náramky, což jsou věci, které v zimě nejsou moc praktické... To zas nosím dlouhé přívěšky. A netěším se, až je zase budu muset vytáhnout :-)

  WorldByBella

  ReplyDelete
 8. Úžasný hodinky

  ReplyDelete
 9. Líbí se mi ten náramek, je božský! :)

  ReplyDelete
 10. bez hodinek taky nedám ani ránu a ty Tvoje jsou luxusní!!

  ReplyDelete
 11. Moc hezké :) máš prostě styl a umíš zkombinovat vše :) vždycky se těším na nové články ;)

  ReplyDelete
 12. poslední dobou jsem se do doplňků úplně zamilovala,nejvíce do těch zlatých :)

  ReplyDelete
 13. mé zlaté hodinky jsou mým favoritem číslo 1, bez nich teď skoro nikam nechodím :) Dříve jsem milovala hodně výrazné velké naušnice, teď také spíše volím malé...nejsem moc typ, co musí mít prstýnek, náramek, naušnice a řetízek...většinou volím jen něco

  ReplyDelete
 14. Mám to teď dost podobně :) Vždycky jsem byla hrozně na prstýnky, ale poslední dobou jsem si rozšířila sbírku náramků a prstýnky už také tak často nenosím :)
  http://angellovely-things.blogspot.cz

  ReplyDelete
 15. Dřív jsem nosila pořád hodně prstýnků a řetízků, ale teď prstýnky zanedbávám. Je to hlavně tím, že mám šperkovnice ve skříni a ty doplňky nevidím, takže nad nima ani neuvažuju. Nicméně když nemám hodinky jsem jako bez ruky :)

  ReplyDelete
 16. Nikdy v životě jsem bez naušnic nevylezla ! :))

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  ReplyDelete
 17. prstýnky mám dva (na každé ruce jeden), ty nesundávám nikdy. náušnice jsem dřív střídala pořád, ale co jsem dostala sadu i s řetízkem, tak nosím pořád jedny. no a hodinky jsem začala nosit nedávno a když je zapomenu, tak jsem celá nesvá :)

  ReplyDelete
 18. ten náramek si musím v lindexu koupit:)

  ReplyDelete
 19. Dneska jsem tenhle náramek v Lindexu držela v ruce a váhala jsem. Nekoupila jsem si ho. Nejspíš do něj půjdu. Ale až za odměnu. :)
  Doplňky střídám, jednou mám období čelenek, jindy náramků, řetízků. Co nestřídám jsou náušnice, buď nenosím žádné, nebo jen jednoduché.

  ReplyDelete
 20. Pěkný :)

  http://www.czechswagger.com/

  ReplyDelete
 21. já mám nejradši asi výrazné náhrdelníky, ale abych pravdu řekla, moc často šperky nenosím. :D

  ReplyDelete
 22. Nevíte někdo, ve kterém Lindexu bych ho ještě sehnala? Byla jsem dneska v OC Nový Smíchov a už ho neměli.. dík:)

  ReplyDelete
 23. Nevíte někdo, ve kterém Lindexu bych ten náramek ještě sehnala? Byla jsem dneska v OC Nový Smíchov a už ho neměli.. dík:)

  ReplyDelete

Blog Archive