Máš styl? Soutěž s VotočVohoz

Monday, January 21, 2013

Máš styl, vkus, baví tě s módou si hrát? Ráda nosíš věci koupené z druhé ruky, občas si sama něco upravíš, přešiješ, vyrobíš? Jestli většina vašich odpovědí zněla ano, tak neváhejte a zapojte se do soutěže s portálem VotočVohoz o nejstylovější uživatelku, kde porotcovat budu i já :).

Jak na to:
Nahrajete fotky vašeho outfitu na stránce soutěže, maximálně však 5 fotek. Ale pozor: každý soutěžní outfit musí být vytvořen z minimálně jednoho kusu oblečení buď z VotočVohoz, nebo z druhé ruky, nebo musí být vlastní výroby. Následně vyplníte formulář, ve kterém sami sebe stručně představíte. V prvním kole vyberou favorita přímo členové komunity VotočVohoz.
Ve druhém kole se deset nejlepších z kola prvního dostane před odbornou porotu, složenou z osobností ze světa módy a stylu. V porotě zasednou stylistka Haarper’s Bazaaru Martina Gvizdová, Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR, Maruška Václavová ze CZOF.cz a blogerky Lucy a já :)
Můžete se těšit na hodnotné a zážitkové ceny. A nebojte se, žádná z deseti finalistek neodejde s prázdnou :).

Veškeré podrobnosti naleznete TADY

7 COMMENTS ♥

 1. kdyby to nebyla zase další soutěž typu "vyhraje ten, kdo bude nejvíc otravovat své přátele na facebooku, nebo si to postne na blogu", hned bych do toho šla!

  ReplyDelete
 2. Replies
  1. No název Stylish girl / Nejstylovější uživatelka napovídá, že je to jen pro holky :).

   Delete
  2. Aha, na ten odkaz jsem se nedíval... díky ;)

   Delete
 3. skvelý článok :) bol to dobrý nápad na súťaž :)

  http://slyfestyle.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 4. Taky by mě zajímalo jestli se můžou přihlásit i kluci? :-)

  ReplyDelete

Blog Archive