online shopping

Friday, September 06, 2013

Když mám náladu na nákupy, ale nechce se mi ven, brouzdám po eshopech nebo sleduji online kolekce mých oblíbených obchodů. Beru to jako skvělou inspiraci. Fotky toho, co mě zaujme, si ukládám do složky a postupně se rozhoduji, jestli si něco z toho pořídím. Co mě také vždy potěší jsou samozřejmě slevy a pokud jde o značkové věci, radost z nižších cen mám o to větší. Posledně jsem takhle koupila na midal.cz svému příteli košili značky Calvin Klein, která z původních 3.327,- Kč stála 1.095,- Kč a je naprosto skvělá. Garantují 100% původ značek, takže se nemusíte bát fejků. Dobrá zpráva je také to, že poštovné je zdarma. Jedinou nevýhodu bych asi viděla dostupnost zboží, která byla myslím kolem 9ti dní, protože zboží není naskladněné dopředu. Ale když nespěcháte, stojí to za čekání. Když už jsme konkrétně u www.midal.cz, dala jsem si tu práci a vybrala jsem zboží, které mě oslovilo nejvíce. Dají se tam najít skvosty a já jsem naprosto zamilovaná do těch leopardích loafers.

Translation // When I’m in the mood for shopping, but I don’t feel like going out, I browse internet stores or check out my favourite shops’ collections online. I consider it a great inspiration. I save photos of everything that inspires me and gradually decide if I’ll buy any of it. What always cheers me up are, obviously, sales and if it’s designer items I’m interested in, lower prices cheer me up all the more. Last time, I bought a Calvin Klein shirt for my boyfriend on midal.cz. The price was cut from 3.327,- Kč  to 1.095,- Kč which is amazing. They 100% guarantee the origin of designer goods so you don’t need to worry about fakes. The good news is that postage is free. The only disadvantage I can think of is the availability of items, which I think was around 9 days, because they don’t keep stock. But, if you’re in no rush, it’s worth the wait. Since we’re specifically talking about www.midal.cz, I’ve taken the time to pick items I like the most. You can really find some gems over there and I’m absolutely in love with these leopard loafers.
 

19 COMMENTS ♥

 1. Miluju ten sloupec napravo !!! :)

  ReplyDelete
 2. parádní reklama ejvi, to bych do tvýho blogu neřekla :((

  ReplyDelete
 3. Ty leopardí loafers se mi moc líbí ale ty ty lodičky jsou taky super! :)

  Na mém blogu probíhá giveaway budu ráda když se zapojíš :http://fashionaddiction-style.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. dobrá reklama...

  ReplyDelete
 5. Balerínky tam mají úžasnéé :)

  http://style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 6. Tá kabelka čierna je nádherná :)

  http://werushberry.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 7. Tie leopardie loafers su nadherne! <3

  ReplyDelete
 8. diky za inspiraciu. mne je velkou inspiraciou (a zaroven nakupnou strankou) stranka mango.com alebo mangooutlet.com - rozhodne odporucam :)

  ReplyDelete
 9. No a co, tak dela reklamu. Kazdy blog/stranka ji potrebuje, tak se neposerte zavisti ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hlavne, ze souteze Giveaway, ktere jsou vzdy reklama, jim nevadej :D

   Delete
 10. Ano anonym,ked ma niekto oslisny nazor,je to cira zavist :D a Na margo tej reklamy,da Sa urobit aj vkusnejsie a rafinovanejsie.zly je sposob prezentacie,nie samotna reklama ;)

  ReplyDelete
 11. Balerinky s kovovou spickou mam typove skoro stejne zrovna v tomhle clanku: http://www.letslive.cz/2013/09/golden-studs.html a koupila jsem je za 5 £ na everything5pounds.com. Doporucuju :))

  ReplyDelete
 12. Kolik za takovou hezkou reklamu dostaneš? tu košili zadarmo?

  ReplyDelete
 13. Jakmile se nedává něco zadarmo tak už ječej :D Komu to vadí, tak se na stránky obchodu nedívejte, nebo to berte jeko tip na stránky :)

  ReplyDelete

Blog Archive