make-up and fashion bazaar

Friday, November 29, 2013

[ zdroj obrázku: škola stylu, zdroj fotky: weheartit ]

Už jsem tuhle akci zmiňovala na facebooku, ale to jsem ještě nevěděla, že na bazaru budu přítomna úplně celý víkend. Takže vás srdečně zvu, abyste dorazili na Make-Up & Fashion Bazar, který se koná v sobotu a v neděli od 10:00 do 16:00 h. na adrese Korunní 52, Praha 2. Najdete tam spoustu šminek, kosmetiky, kabelek, bot, oblečení, šperků...a samozřejmě za velmi příznivé ceny. Já sama budu dnes večer třídit šatník a o víkendu nabídku do prodeje hned několik svých kousků, které většinou znáte odsud z outfit postů. Budu tam zároveň s holkama ze Školy stylu Backstage, takže si u nás určitě vyberete. Já sama se těším, že si na oplátku koupím nějakou kosmetiku. Doražte nás pozdravit, doražte udělat radost sobě nebo svým blízkým.

7 COMMENTS ♥

 1. Být z Prahy určitě se stavím! :) Bude to určitě skvělá akce!

  ReplyDelete
 2. Škoda, že se většina takových akcí děje v Praze. Závidím pražákům :D Určitě to bude úžasná akce.
  Sweet nothing by B.

  ReplyDelete
 3. škoda, že mi to nevyjde..fakt jsem chtěla přijít!

  www.zivotoc.blogspot.cz

  ReplyDelete
 4. achjo, to je škoda, že nejsem z Prahy, ráda bych byla něco koupila, všechny tvé kousky jsou totiž parádní, kdyby zbylo hoď to sem :)

  ReplyDelete
 5. Ejvi, prosím, myslím, že na Instagramu jsi psala, že věci, které se neprodají, budou k prodeji někde na netu. Mohla by jsi napsat kde. :) Děkuji!

  ReplyDelete
 6. tak kolik jsi toho prodala/koupila? muselo to být prima :)

  ReplyDelete

Blog Archive