MUST HAVE // SHIRTS

Friday, February 21, 2014Košile patří do základních kousků šatníku a já v tom svém sice nějaké mám, ale postrádám tu naprosto klasickou. Takže to je jedna z mých TOP věcí na wishlistu. A když už jsem u košilí, ráda bych si pořídila i džínovou, která se mi obzvlášť líbí v kombinaci s koženkovými kalhotami. No a třetí je jemnější verze klasiky, tohle je jemná halenka, kterou si hned umím představit porozepnutou s velkým výrazným náhrdelníkem.

SHIRTS FROM MANGO [1. HERE // 2. HERE // 3. HERE ]
INSPO PICS: PINTEREST14 COMMENTS ♥

 1. Džínovou košili už sháním věky, ale na tu pravou (dle mých představ) jsem ještě bohužel nenarazila a u klasické bílé skončím nakonec v pánském oddělení. Ty dámské jsou na můj vkus moc vypasované.

  ReplyDelete
 2. Mluvíš mi z duše. Obyčejná bílá košile je moje MUST HAVE už několik měsíců, ale žádná není dost dokonalá.

  www.earringsonabook.blogspot.cz

  ReplyDelete
 3. Džínový košile jsou strašně složitá věc, nikdy nemůžu najít tu pravou dokonalou... :(
  Tyhle jsou krásný!

  ReplyDelete
 4. Nějaké košile v šatníku mám, ale většina z nich je z mizerného materiálu většinou z Terranovy, New Yorkeru atd.. které už nenosím, takže mi jen tak leží ve skříni. Jedinou kterou nosím ráda je košile Gant s modrými proužky, kterou jsem ulovila v sekáči za stovku ;) nejlepší kup.
  Letos mám v plánu pořídit si džínovou, protože ta prostě je ♥

  ReplyDelete
 5. Všechny 3 košile jsou pěkné :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 6. Jo. Jediná věc, kterou závidím ženám, které nemají velká prsa. Košili seženu pořádnou tak jednou za dva roky a považuju to za menší státní svátek...

  ReplyDelete
 7. http://www.super.cz/243264-tahle-nahradila-miss-dolezelovou-miliardar-janecek-se-objevil-na-verejnosti-s-novou-kocickou-mela-saty-z-pujcovny.html Koukám, že ty šaty jsou čím dál obíbenější :)

  ReplyDelete
 8. Tak přesně takovou, jako je č. 3 jsem si nedávno pořídila v sekáči spolu s roztrhanými boyfriend džíny :) Dohromady jsem platila asi 230 Kč. Nemůžu se dočkat, až si to oblíknu na nějakou párty! Btw. sehnat dobrou džínovou košili, která pěkně sedí (mám větší prsa), je nadlidský výkon. Hledám ji už rok!
  Тнє ∂ιαяу σƒ ριєяєттє

  ReplyDelete
 9. ach jo.. přesně ty dvě bílé košile taky nutně potřebuju! ale mám pocit, že sehnat košili, která by seděla podle mých představ, je prostě nadlidský výkon :/

  ReplyDelete
 10. Tu džínovou bych brala.

  www.lasimplicite.com

  ReplyDelete

Blog Archive