INSTA LATELY

Sunday, April 13, 2014

 1. Páteční outfit - boyfriend džíny, bílá halenka, kožená bunda a leopardí lodičky = kombinace, která nikdy neomrzí // 2. Tyhle kalhoty vás hodně zaujaly na instagramu, já je mám už 3 roky a ta barva je vážně super. Obzlvášť v kombinaci s těmi nejlepšími lodičkami z F&F. // 3. Leopardí kabát je další kousek, který už mám hrozně dlouho, některých kousků se prostě nevzdávám. // 4. Adidas Superstar jsou pro mě TOP tenisky.

5. Povinná selfie v autě ;)). // 6. A zase ty Adidasky, máme je oba. // 7. Zátiší v ložnici - nová kšiltovka z Londýna a nové leopardí lodičky (z outfitu 1.) z botovo.cz. // 8. Sobotu jsme měly s holkama v Backstage pracovní. Natáčely jsme další video HOW TO WEAR. Kdo ještě neviděl to první, může se podívat TADY. A o natáčení dalších si můžete přečíst TADY.

9. Viděli jste film Yves Saint Laurent? Já z něho byla nadšená. // 10. Fotit jídlo je možná trošku úchylka, co si budeme povídat. Ale sami řekněte, nevypadá tenhle dortík, který dělala moje ségra, báječně? A ještě líp chutnal. // 11. Jídlo poslední dobou celkově moc nezvládám, doháním to klasicky po večerech a to se mi vážně moc nechce vařit. Domu si často objednáváme přes foodpanda.cz, to je tak komfortní a skvělý. Mňam. // 12. Nová knížka od Rachel Zoe Living in style je jedním slovem úžasná!! Doporučuji!

13. Fotka z letiště, před odletem do Londýna na Press trip s F&F. // 14. Hotelová postel, ráno a noviny F&F. // 15. Hvězdná selfie s Vlaďkou Erbovou, Mirkou Roubíkovou a Veru na plavbě po Temži v Londýně. Byla sranda :). // 16. A tohle už je pohled z okýnka letadla. Mraky a rozsvícený Londýn.

@ejvifreedom

6 COMMENTS ♥

 1. super fotky Ejvi, tvůj insta mě baví :)

  ReplyDelete
 2. Tyhle nový články za poslední dobu jsou neskutečně super!:)

  ReplyDelete
 3. Prostě boží fotky :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Pěkné fotky.
  Ejvi, kde jsi sehnaltu knížku od Rachel Zoe?

  ReplyDelete

Blog Archive