F&F PRESS TRIP // RANDOM

Monday, April 07, 2014


Udělat výběr fotek z Lonýdna nebyl lehký úkol. Sice jsem tam byla "jen" 2 dny, ale stihla jsem nafotit asi 600 fotek, protože mě tohle město nikdy nepřestane okouzlovat. Londýn má neskutečně pozitivní atmosféru a já se tam vždy cítím skvěle. A když se sejde skvělá parta lidí, je to o to lepší. F&F tým se o nás krásně postaral, odlétali jsme ve čtvrtek brzy ráno, přes den jsme měli volný program, potom jsme se ubytovali v překrásném Grange St. Paul's hotelu, zašli na odpolední brunch a poté se už chystali na večerní přehlídku F&F A/W 2014. Po přehlídce byla pro nás nachystána plavba Silver Sturgeon jachtou po Temži, kde jsme ochutnali 3 chodové menu vytvořené týmem, jež je součástí gastronomického konceptu Jamieho Olivera a bylo to asi nejlepší jídlo, co jsem kdy jedla. Celý večer pak na lodi pokračovala party a my si to řádně užili. V pátek jsme s Veru vyrazily ještě na Oxford street na nákupy a odpoledne směr letiště. Na fotkách můžete vidět mé nové modré slip-on boty, ze kterých mám největší radost. Psala jsem o nich TADY a další věci, co jsem si pořídila uvidíte už brzy v outfit postu (už ho mám nafocený). Tak zůstaňte naladěni.

12 COMMENTS ♥

 1. odkud ty leopardí krásky?! :)

  ReplyDelete
 2. Velice krásné fotky :))) Jo do Londýna bych se taky chtěla podívat :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Teda, ty slip-ony jsou boží!

  ReplyDelete
 4. na tento post jsem se moc těšila a nezklamal mě =)

  ReplyDelete
 5. Odpoledni brunch?

  ReplyDelete
 6. Ja vám to všetkým mojim NAJ blogerkám ( tebe, Eliške a Pavlíne) tak závidím !!! Samozrejme len a len v dobrom, hrozne sa teším z každého príspevku, ktorý o tomto vašom výlete pridáte.

  www.michaelakovalcikova.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Ejvi upřímně závidím, musel to být parádní výlet! :) super fotky! :)
  http://giallotulipano.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. super fotky a ty leopardí botky - hlavně ty modré
  Once Upon a Time

  ReplyDelete
 9. Ty jo Ejvi, strašně Ti to sluší! Outfit jsi vybrala na jendičku :)) jinak krásné fotky, taky Londýn miluju! <3 muselo to být parádní, snové... prostě úžasné :)

  ReplyDelete
 10. Tak to jste se měli! :) Krásné fotky! :)

  ReplyDelete
 11. Ejvi, prosim, kolko merias? na vsetkych fotkach vzdy vyzeras taka vysoka baba a tu na tejto mi prides taka mila drobna...
  dari

  ReplyDelete

Blog Archive