MANDALA SPA // NAILS

Wednesday, April 02, 2014


Včera jsem měla poměrně běhací den, ráno jsem byla na nehtech, potom v práci, poté na pracovní schůzce a večer jsem ještě utíkala na trénink Twerku. Dnes mě čekají ještě nějaké schůzky a pak už balit. Zítra totiž letím na jeden press trip o kterém se už brzy dozvíte, určitě sledujte můj blog, ale i facebook a instagram.

V Mandala Spa jsem byla minulý měsíc na řasách a jelikož jsem si tenhle salon moc oblíbila, je mi tam vždy příjemně (a mají nejlepší čaj z čerstvého zázvoru), tak jsem si tam včera zašla na nehty (není lepší start dne). Tentokrát jsem nešla do Gel-laku, ale zkusila Striplac od německé značky Alessandro. Striplac je na trhu novinkou, pracuje se s ním rok a má tu výhodu, že se pak nemusí pracně sundavat pomocí acetonového odlakovače a alobalu ale stačí ho sloupnout jako folii (a s nehtem to nejde, nebojte). Oproti gel laku vydrží kratší dobu, kolem 10ti dní, ale i to je přeci paráda a pohodlí. Zvolila jsem baby pink odstín. Co vy na to? A pokud budete hodní ;)) (a vy budete) za pár dní pro vás připravím soutěž, kdy jedna z vás bude moct vyhrát Gel-lak nebo Striplac v Mandala Spa. Už přemýšlíte, jaký odstín si dáte?


12 COMMENTS ♥

 1. Vypadá to hezky, mám radši kratší nehty i se mi líbí víc:)
  http://night-timemytime.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 2. Mohu vědět odkud jsou ty náramky? :)
  Díky.

  ReplyDelete
 3. Už vidím v předchozím postu..

  ReplyDelete
 4. trénink twerku? to je hodně velký wtf :-D místnost plná holek, co jsou přesvědčený, že jsou Miley... btw, ty nemáš moc hezký ruce, co? Takový chlapský, ta růžová barva na nehtech je jak pěst na oko.

  ReplyDelete
 5. Rozhodně bych šla do něčeho zářivého, kdybych vyhrála :) něco krásně pestrého a jarního :) Vypadá to tam velmi příjemně :)

  ReplyDelete
 6. To vypadá dobře :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 7. nehty a hodinky skvělé! :) můžu se zeptat, na kolik oba laky v salonu cenově výjdou? :)

  ReplyDelete
 8. nehty se mi teda vůbec nelíbí :(

  ReplyDelete
 9. Nehty pěkné, ale na řasy bych už tam nechodila)))

  ReplyDelete
 10. Co je prosím tě twerk? Učení, jak vrtět zadkem jako Miley Cyrus? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bohužel všichni vnímaj jen Miley Cyrus, která to teda ukazuje v tom blbym světle. Twerk vychází z dancehallu, je to spojení jerku a twistu, proto twerk. Tančí to leta už např. Beyoncé.

   Delete
 11. Krátkým nehtům lichotí tmavá barva, delším lichotí krémové a světlé odstíny, nicméně odvážná volba:) Striplac si dělám doma(mám komplet starter kit) navzdory tomu, jak jsem líná a zvyklá na služby v salonech, ale stojí to za to, je fantastický, osobně doporučuji tmavé odstíny barev např.58 či 505.

  L.

  ReplyDelete

Blog Archive