TUNIS AND PALERMO

Monday, June 23, 2014


Pokračuji s článkem z dovolené. I pro mě je to příjemná rekapitulace, protože jsem stále plná dojmů. Občas je fajn poznat i místa, kam bych se jindy nepodívala a uvědomit si, že to skutečně není to, co by mě lákalo k návratu. Tím místem byl Tunis. Byla jsem tam prvně a za jeden strávený den vím, že už tam nepotřebuji. Určitě to mělo své kouzlo, zaujaly mě bílé baráčky s modrou střechou a všudepřítomné palmy a květiny. Jo a vlastně jeden takový kamenný altán, který jsem si přála přemístit do Čech a mít pod ním svatbu ;).

Následující fotky jsou zachycené z Palerma na Sicílii. Tam jsme strávili jen pár hodin, ale bylo to tam fascinující. Sice jsme ten den měli trošku pech (ztratila jsem náramek, ujel nám autobus, propásli jsme rybí trh..), ale vlasntě stejně na to všechno vzpomínáme s úsměvem.


Dál vás čeká Mallorca, Valencie, Marseille...těšíte se ještě na fotky? :)

14 COMMENTS ♥

 1. Proč se ti nelíbilo v Tunisu? :)) Dája

  ReplyDelete
 2. Nádherné fotky :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. To víš, že těšíme :) A čím víc, tím líp :D

  ReplyDelete
 4. Tyjo, Tunis. Tam jsem zila jako mala tri a pul roku a chodila tam do arabsky a francouzsky skolky. : ) Pred par lety jsme se tam s mamkou vratily, asi na deset dni, podivat se tam, kde jsme driv bydleli, projit si to vsechno, obnovit vzpominky, samozrejme jsme jely i na poust a chtely jsme nejvic /kvuli mne : )/ do takovyho parko-muzea 1001 noci, ktery ale _zrovna_ ten tyden podlehalo rekonstrukci, byla jsem nejsmutnejsi. Ale zas mam odtamtud fotky jako prcek s obrovskymi hady a s (tehda) nejvyssim clovekem na planete, kterej tam byl taky skoro jako "atrakce". : )

  ReplyDelete
 5. Nadherne fotky a tesim sa :) Nam v Tunise cely den prsalo a fakt to nestalo za rec. Jedine, co ma pobavilo bolo, ked nas rano vitali na mole tavy /velbloud/ s hudbou :)

  ReplyDelete
 6. to se nedivim, ze se ti nelibilo v tunisku.. ja celkove tyto arabske zeme nemusim. Stacila mi dovolena jednou v Turecku! To byl zazitek.. hruza, des.. ta jejich kultura neni nic pro me.
  A na dalsi fotky se samozrejme moc tesim:) na Mallorce jsem byla a hrozne se mi tam libilo.

  ReplyDelete
 7. pěkné fotky :) jsi s přítelem projela skoro celý svět :D těším se na další fotky :)

  ReplyDelete
 8. pěkný fotky :) těším se na další fotky :) slyšela jsem, že Egypt je lepší než Tunis.

  ReplyDelete
 9. Krása! Moc se těším na další fotky. Je dobře, že to "dávkuješ" a nedala jsi to vše do jednoho postu :)

  www.lasimplicite.com

  ReplyDelete
 10. Tunisko mě taky nějak zvlášť neláká.. Ale ta první fotka je strašně krásná a určitě se těším na další fotky! :)

  ReplyDelete
 11. Hezké fotky :). Moc se těším na další fotky a hlavně na Mallorcu ♥. V Tunisu jsem byla několikrát na dovolené a vždycky jsem byla spokojená :). Ale v Egyptě se mi tedy líbilo víc :D.

  ReplyDelete
 12. ja som mala podobný dojem z Amsterdamu - každý ho ospevuje ale ja by som sa tam uz nevrátila
  nádherné fotky :)

  ReplyDelete
 13. Tunis mě nikdy nelákal, ale letos tam byla mamka na dovolené a nemůže si stěžovat. člověk by asi neměl cokoliv odsuzovat dokud to sám nepozná opravdu na vlastní kůži. nicméně Palermo vypadá úžasně, krásné místo!

  ReplyDelete
 14. Krásný fotky z Kartága, Ejvi! Pro mě, jako třetinovou Tunisanku a třetinovou Marseillanku je pěkné a zajímavé vidět ta místa zase z jiného úhlu pohledu, přečíst si jiný názor ;) Těším se na zbytek reportáže! Pěkný den, Katka Hadidi

  ReplyDelete

Blog Archive