LACE BRAS

Friday, July 04, 2014

1. INTIMISSIMI 2. LINDEX 3. MONKI

V tuhle chvíli vám dovolím nakouknout mi pod tričko, tedy alespoň obrazně řečeno. Protože se s vámi chci podělit o mé nové úlovky z oblasti prádla. Jakmile si totiž ráno obleču nějakou podprsenku, která mi nesedí, nebo mi je nepříjemná, mám zkažený celý den. Takže u mě v šuplíku právě probíhá ta nejintimnější čistka a vyhazuji některé prádalo a postupně pořizuji nové. A tady můžete vidět, že má láska ke krajkám jde napříč všemu.  Kalhoty nesmí koukat nikdy, ale podprsenky to mají povolené, pokud do toho jdete rovnou se záměrem, aby bylo vidět, že to takhle chcete. A pro inspiraci jsem vám poskládala minikoláž.

pics: pinterest

15 COMMENTS ♥

 1. Krasne kousky jsi si poridila. Ta telova a cerna - super!

  ReplyDelete
 2. Akorát jsem se po podobné, jako je ta z lindexu, dívala. Díky za tip :) Taky se mi líbí,když se v mezích odhalí trošku krajky :)

  http://berrytheblue.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. ta z lindexu je nádherná :))))

  ReplyDelete
 4. Mohla bych se zeptat, kolik stála ta černá z Lindexu? :)

  ReplyDelete
 5. Krásné jsou, doufám, že je taky někdy uvidíme "čouhat" ;)

  ReplyDelete
 6. vypadá to dobře :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 7. ta černá je perfektní :))

  ReplyDelete
 8. Po té černé se určitě taky kouknu :)

  ReplyDelete
 9. I have to get me a black lace bralette like this one, they are so lovely!  http://jeansandroses.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. Já si teď oblíbila stejný typ jako 2. a 3. na obrázku. Parádní delá La Perla v jedné z těch "levnějších" řad, na léto jiné nenosím. Žádná spocená prsa ok košíčků a otlaky od kostic:-)

  ReplyDelete
 11. Proti koukajícím podprsenkám snad ani nic, ale nejlíp to fakt vypadá na slečnách, co skoro žádnou podprsenku nepotřebují. Při mých čtyřkách mi to fakt přijde dosti vulgární, takže mám smůlu. :-)

  ReplyDelete
 12. tenhle trend "nedbale vykukujících podprsenek" se mi moc líbí! není to nic vulgárního, ba naopak mi to přijde svůdné a sexy. obzvlášť když je to prádlo tak krásné :)

  ReplyDelete

Blog Archive