MARY KAY REVIEW

Monday, September 01, 2014IMG_8545

Původní můj plán na víkend byl: fotit beauty tutorial. Ale znáte to, plánovat se občas nevyplácí, nakonec jsem celý víkend pracovala, byla za rodinou a také na narozeninové párty přátel. Z focení tedy sešlo, ale jelikož vás o to nechci ochudit a časem se k tomu jistě dostanu, začnu teď alespoň tak, že vám představím nějaké produkty, které mimo jiné momentálně používám. Testovala jsem produkty z kolekce Mary Kay At Play. Konkrétně tyhle, co vidíte na fotce.

Tužka na oči je super, používám ji buď jako linku, nebo na rozjasnění vnitřní strany víček. Dobře se nanáší i na stíny a drží věčnost.

Tužka na rty je fajn, nosím ji v kabelce a když potřebuju trošku přidat barvu, tak si tímhle potřu rty, nepotřebuje to žádný velký um a soustředění jako při rtěnce. Barevnost není nějak výrazná.

Lesk na rty je poměrně hutný, trošku lepivý, ale zase dlouhodržící. Zbarvení je jemné.

Oční stíny jsou super, krásně se dají kombinovat nebo imixovat, že rovnou jedním štětečkem přejíždím přes všechny 3 odstíny, ale samozřejmě i jednotlivé odstíny samy o sobě vypadají moc hezky.

Na nafocení jsem použila své milované kousky z nordicday.cz, písmenkový hrneček najdete TADY a mističku TADY.

10 COMMENTS ♥

 1. Kosmetiku MaryKay jsem ještě nezkoušela, ty obaly mi trošku připomínají kosmetiku MOJE, že místo srdíčka mají @
  veru-life.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. lesk má moje sestra a jak já vůbec nejsem na lesky, ak mi nepřišel vůbec špatný :)

  ReplyDelete
 3. Jako hezká reklama, jsi dostala vid? navíc, ta keramika mi přijde šíleně předražená - na to, že je to kus bílého s písmenem - mi to ani nepřijde stylové a originální. zbytečný článek.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jednoduchý design nerovná se levný design ;)

   Delete
  2. tak to máš samozřejmě pravdu - někdy to bývá spíše naopak. jen mi to nepřijde nikterak zajímavé. možná kvalitní,to asi jo - ale nudné a bez nápadu.

   Delete
  3. Tak bezesporu máme každý jiný pohled na pojem nudný :). Třeba se ti jiný můj článek zase bude líbit.

   Delete
 4. Mě na katalogovou kosmetiku vůbec neužije a tady mě odrazuje už samotný obal. naopak mě zaujal hrneček a mistička. Hned se jdu na ně mrknout:-)

  ReplyDelete
 5. Mě se nejvíc zalíbil ten oční stín :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete

Blog Archive