IN MY MIND

Tuesday, December 09, 2014888A8845 kopie

Občas mám tolik nápadů na články (ať už jsou to kombinace outfitů nebo cokoliv jiného), že si je musím zapisovat do notýsku, abych je nezapomněla. Pak jde spíš o to, abych časově stihla vždy připravit všechno co si plánuji. No a ve finále, když se najde čas, tak nemám energii ze sebe něco dostat. Je to ale začarovaný kruh to blogování, co? :). Ale beztak to miluju. Tady můžete vidět, bez čeho se momentálně neobejdu - notebook, sešítek, mobil, nějaký časopis na koukání a díky posledním dnům, kdy vysvitlo zase sluníčko, opět vytahuji sluneční brýle. Tyhle jsem si postavila na míru, respektive objednala z Opti24, kde si můžete vybrat jakékoliv obroučky a udělat si z nich jak dioptrické, tak sluneční brýle, hodně zabarvené, nebo málo, zkrátka dle vašeho přání. Také si je můžete virtuálně vyzkoušet. Je to boží. Já jsem si zvolila jednoduché černé pilotky. Kvalita se pozná. A doufám, že i přes ranní mráz nás sluníčko jen tak neopustí. Klidně bych uvítala i nějakou tu sněhovou vločku. Ať to má tu správnou atmosféru.

6 COMMENTS ♥

 1. Taky mám obvykle nejvíc nápadu zrovna když není čas je realozovat, nebo nakonec nevyjdou tak jak bych chtěla. Je ovšem zajímavé, že v rámci prokrastinace ve škole se aktivita na blogu zvyšuje :D

  Lucieswlife

  ReplyDelete
 2. Závidím sluníčko, u nás nevysvitlo už týden :(

  ReplyDelete
 3. Sluníčko by se mohlo objevit ve větší míře a sněhovou vločku bych taky brala. :)

  ReplyDelete
 4. Tak v tom jsme na tom všechny určitě stejně:-) A brýle jsou super nápad.

  ReplyDelete
 5. To je klasika, člověk by toho chtěl stihnout tolik, napřed se "vymlouvá", že nemá čas a když čas je, tak ze sebe ne a ne nic vymáčknout :))

  Zvu vás všechny ke mě na blog na adventní giveaway o náhrdelník z Lindexu:)
  odkaz tady: Pieces of FRECKLED style GIVEAWAY

  ReplyDelete
 6. také to mám jako na houpačce - jednou mám spoustu nápadů a chuť pracoval, ale chybí mi čas nebo energie.. jindy mám zase plno času, ale nápad žádný. coby blogerky to nemáme vůbec lehké :D :))

  ReplyDelete

Blog Archive