MIRACLE GEL SALLY HANSEN

Friday, December 12, 2014IMG_9629 kopie
IMG_9626 kopie
IMG_9630 kopie
IMG_9642 kopie
IMG_9631 kopie

Je to pár týdnů zpět, co jsem byla na tiskové konferenci Sally Hansen k představení další skvělé novinky. Určitě si někteří z vás pamatují můj letní článek o Sally Hansen domácím Salon Gel Polish. Dodneška jsem šťástná, že tu troubičku a gel laky mám doma, hrozně jsem si na to pohodlí zvykla. Pro ty, kdo si nerozumí s LED/UV lampou, Sally Hansen od ledna na trh přinese i další novinku. Tyhle zázračné laky jsou totiž něco mezi normálním lakem a gel lakem. Zjednodušeně řečeno, drží jako gel lak, ale není k nim potřeba lampa ani podlak. Stačí nanést 2 vrstvy barevného Miracle Gel laku, chvíli počkat, na něj nanést Miracle Gel Top Coat, nechat zaschnout a lak drží a drží. Odstraníte ho klasicky odlakovačem (gel lak zapečený lampou musíte odstraňovat s vatovým tamponkem namočeným ve speciálním odlakovači a zábalech v alobalu). Takže tahle novinka má rozhodně své pro. Jediné mínus podle mě je v čekání při zasychaní, proto tolik miluju ty laky s lampou, zapečete je a můžete jít. Tady přeci jen musíte cca 20 minut čekat než vám nehty zaschnou. Já jsem to vyřešila tak, že na ruce stále používám domací Salon Sally Hansen s lampou a na nohy dávám Miracle Gel (momentálně mi tam drží už 2 týdny). Takže jsem maximálně spokojená.

Miracle Gel, revoluční systém pro gelovou manikúru bez použití LED/UV lampy seženete od ledna exkluzivně v drogeriích DM, a to ve 23 odstínech. Samostatný gelový lak a gelový vrchní lak (top coat) koupíte za 289 Kč (v eurech za 7,99). A bude také v nabídce výhodné duo balení (barevný lak a vrchní lak) za 399 Kč (13,99 euro).

16 COMMENTS ♥

 1. V USA jsem jedno výhodné balení koupila pro kamarádku, ale v mé barvě byly všechny vyprodané. Stálo to tam asi 15USD. Ona z toho nikterak nadšená nebyla, ale já bych to docela ráda zkusila. Ta červená nebo růžová mne láká, i ta fialová vypadá hezky.

  Škoda že mne nikam nikdo nezve...tak by se mi to líbilo. No nejsem přímo nehtová blogerka, ale laky se u mne objevují docela často.

  ReplyDelete
 2. Panečku to musela být pěkná akce. :) pamatuji, že tyhle laky vyšly v USA v té době,, když u nás ty s lampou. Snad je někdy vyzkouším. :)

  ReplyDelete
 3. Wau, tak to musím mít! Já jsem se zatím nerozhodla, zda si LED/UV lampu pořídit, ale tohle je ideální kompromis, do kterého ráda zainvestuju, takže díky za informaci a už je budu vyhlížet. Já jsem totiž lakový maniak, tedy nevydržím mít nehty nenalakované :-D
  bára.kára blog

  ReplyDelete
 4. Joo sadu bych já moc ráda :) Musím šetřit
  Blog by Veru

  ReplyDelete
 5. vyzerá to perfektne a laky SH mám veľmi rada :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 6. A kdy a kde bude k dostani ta vyhodna nabidka?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Píšu to v článku. Od ledna v DM drogeriích.

   Delete
 7. Nádherné farby :) Škoda len, že tie laky sú také drahé :/

  ❈ Merry Christmas & Happy holidays ! ❈
  ℓα ℒιcσrηe - ℒa vie est ℓa petite ℓicorne.

  ReplyDelete
 8. včera jsem zakoupila to výhodné balení v mé oblíbení nude barvě a můži říct, že lak rychle zasychal a krásně se leskne

  ReplyDelete
 9. Nemohu ty gel laky sehnat. Kde jste je koupila?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Prodávají je pouze v drogeriích DM, jak píšu ve článku. V DM má značka Sally Hansen přímo oddělení, kde najdete všechny jejich laky, včetně těchto miracle gel.

   Delete
 10. je nutne dat vzdy top coat lak?

  ReplyDelete
 11. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 12. Musím říct že jsem neodolala a pořídila si...sice v dm výhodnou nabídku neměli. ..ale zainvestovala jsem. Lak mám na nehtech 2 dny a už mám první úlomek :-( tak uvidíme...jak bude držet na ostatních.

  ReplyDelete

Blog Archive