WEEKEND IN PICTURES // REGENSBURG

Sunday, December 14, 2014reg_in1
V pátek večer jsme přijeli do Regensburgu s partou přátel a jelikož už bylo kolem 22 hodiny, našli jsme první restauraci s otevřenou kuchyní, abychom si mohli dát ještě večeři. // Vánoční výzdoba byla všude a jaká krásná. // Nejeli jsme nakupovat, ale beztak jsem jako správný shopaholic koukala do výloh obchodů. Tohohle bych si sice nevšimla, ale kamarádka mě upozornila na jeho název, tak jsem si vzpomněla na svou práci a musela jsem to vyfotit. :) // Po večerech jsem chodila ve svých oblíbených UGG a jak mi bylo příjemně.

reg_in2
Celou sobotu jsme měli naprosto ukázkové počasí. V 11 dopoledne jsme vyrazili z hotelu a vraceli se až někdy kolem půlnoci, město jsme prochodili křížem krážem. // Co dělá blogerka při čekání? Fotí se samozřejmě (navíc, když má super nový černo-zlatý kryt :)). //   // Jedla jsem celý víkend všechno možný, nechyběla ani obr palačinka.

reg_in3
Večerní Regensburg a jedna náhodná krásná budova. // V neděli jsme vyrazili zpátky do Prahy. Dost se oteplilo, stačil mi svetr, křivák a kožešinový límec. No a můj vánoční dárek, milovaná Balenciaga!!

Loni jsme byli v rakouském Linzu, letos v Německu v Regensburgu, příští rok dáme asi klasiku, Vídeň. Vždycky si tenhle výlet rezervujeme už někdy koncem léta, protože hotely praskají ve švech. Jezdíte taky rádi na vánoční trhy do zahraničí? Klidně mi napište, kde kromě těch notoricky známých míst to ještě stojí za to :).

13 COMMENTS ♥

 1. Krásný víkend, bezva sis to užila a to je dobře

  ReplyDelete
 2. Ráda jezdím do Říma, ale to je asi taky notoricky známé.

  ReplyDelete
 3. Regensburg má krásné české jméno Řezno (stejně jako je Linz Linec, Wien Vídeň, Dresden Drážďany atd.).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Linec a Rezno se mi proste nelibej, mnohem lepe mi zni puvodni nazev tehlech mest :).

   Delete
  2. Stejně jako má Graz český název Štýrský Hradec a neviděla jsem moc Čechů, kteří by to používali :D rýpat do volovin, fakt...

   Delete
 4. Vypadá to super!! :) Chtěla bych se tam podívat.

  EJNET

  ReplyDelete
 5. Moc pěkné fotky, minulý týden jsem taky měla palačinky :).Já jsem byla jen na vánočních trzích ve Vídni, ale slyšela jsem, že nejlepší trhy mají být v Budapešti :)
  Blog by Veru

  ReplyDelete
 6. Ejvi, kde jsi prosím objednávala Balenciagu? Jinak nádherné fotky, určitě to bylo super. Vánoční výlety mám strašně ráda, vystřídali jsme už všechny možná rakouská a německá města a všude je to moc krásné :-) Nela

  ReplyDelete
 7. BALENCIAGA je top! Skvěle se k tobě hodí :).

  ReplyDelete
 8. krásné místo :) a Ty záříš jako sluníčko!

  ReplyDelete
 9. Pre všetky romantické duše, milovníkov Vianoc a vlastne všetkých čo vedia čo je dobré, odporúčam navštíviť vianočný Salzburg! Nádherné mesto samo o sebe a vo vianočnom období totálna rozprávka. Zatiaľ nikde inde ma tá vianočná atmoféra tak nedostala, ako práve v Salzburgu.

  ReplyDelete

Blog Archive