NEW IN // VICHY CARE

Thursday, March 12, 2015P2270097 kopie

Když si pořídím něco nového z oblečení, nebo třeba kabelku, tak velmi rychle můžu říct, jak mi daná věc vyhovuje a jaký jsem si k ní vytvořila vztah. Pokud jde ale o kosmetiku, vždycky čekám nějakou delší dobu, než si troufnu říct, jaké to je, protože to zrkátka musím alespoň párkrát vyzkoušet. Vichy jsem používala před pár lety a jejich hydratační krém na pleť byl naprosto super, teď jsem se  rozhodla na tuhle značku znovu "najet". To víte, svatba se blíží za pár měsíců, taky se mi blíží třicítka, tak je na čase jít opravdu do sebe :). O tom všem vás budu beztak informovat, věřím, že vás to bude zajímat a bavit. No a teď zpátky k prodkutům, které jsem se rozhodla zařadit do své koupelny.

Co se týče odličování, už dávno nejsem takový lajdák, abych si některý večer šla lehnout nalíčená. Vždy pleť čistím a musím uznat, že se mi hned spí lépe. Vždycky jsem byla spíš na odličovací mléka než vody, ale teď to střídám. Používám vyživující čistící balzám a pak si dopřávám ještě dočištění micelární vodou 3in1, která je mi navíc příjemnější v oblasti očí než krém. Oba přípravky jsou pro citlivou pleť a hydratují, což já potřebuji jako sůl :). No a když jsme u té hydratace, tak já jsem na tělo vyzkoušela už různé krémy, ale můžu s klidným svědomím říct, že tenhle Vichy krém pro suchou a vlemi suchou pokožku mi konečně začal fungovat. Schválně jsem si jedno ráno nakrémovala jen jednu nohu a druhou ne a večer jsem viděla markantní rozdíl. Pro někoho to možná zní absurdně, ale já se opravdu vždycky nakrémovala a za pár hodin byla moje pokožka zase suchá. Takže hurá! Navíc jsem to spárovala se sprchovým gelem, který taky hezky hydratuje a je příjemně krémový.

Tohle tedy za mě a mé novinky od Vichy. Pokud máte nějaké postřehy nebo zkušenosti, se kterými se chcete podělit, budu se těšit na vaše komentáře.

4 COMMENTS ♥

 1. Líbí se mi obal produktů :) Od Vichy jsem ještě nic v plném balení neměla, jen 1x vzoreček a z toho se zase až tak posoudit nedá

  ReplyDelete
 2. Značku Vichy bych už také ráda konečně zkusila :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Vypadá to super!:)

  http://lareineb.blogspot.cz/2015/03/recenze-rasenka-big-beautiful-lovely.html

  ReplyDelete
 4. Vichy je moje oblíbená značka a tahle nová řada Pureté Thermale je skvělá :)

  ReplyDelete

Blog Archive