POSUN PRODLOUŽENÝCH VLASŮ ANEB PO 3 MĚSÍCÍCH ZPĚT V DLOUHOVLÁSCE

Wednesday, March 25, 2015posundani_ponanadani

Minulý týden to byly přesně 3 měsíce, co jsem byla na prodloužení vlasů. Psala jsem o tom rozsáhlý článek TADY. A jelikož na mé vlasy stále reagujete a já vaše milé komentáře s radostí čtu, rozhodla jsem se připravit článek i teď, kdy jsem šla na tzv. obnovu. Vlasy poporostly, s nimi i spoje, je tedy potřeba (optimálně to vychází kolem těch 3 měsíců, záleží jak rychle vám rostou vlasy) jít na posun. Vlasy se sundají, rozčesají a poté znvou nandají. Pokud se barvíte, je to i ideální čas na to, dobarvit odrosty a pak teprve nechat vlasy opět nandat.
Musím říct, že spoje metodou micro rings mi vyhovují a za celé 3 měsíce mi nespadl ani jeden pramen. Nemusela jsem tedy dokupovat žádné pramínky a mám stále tu hustotu jako při prvním nandání. Tady rovnou můžu i vyvrátit mýtus o tom, jak prodloužení ničí vaše vlastní vlasy. Pokud je špatně zvolená metoda, nekvalitní vlasy a špatná péče, tak věřím, že se můžou stát různé pohromy, pokud je vše ale naopak, nehrozí vám vůbec nic. Naopak, mně vlasy poporostly a tady můžete vidět fotku těsně po sundání. Jen je to vždycky nezvyk a v tu chvíli máte pocit, že vlasů máte 5 a kraťoučké, ale je to jen ve srovnání s prodloužením. Jinak jsou vlasy naprosto bez problémů. Vlasy jsem si nechala hned nandat a celý proces (sundání, rozčesání a opětovné nandání) trval 4 hodiny. V Dlouhovláska.cz si to vážně užívám, zkoukla jsem skoro 3 komedie a během toho o mě bylo skvěle postaráno. Musím ještě říct, že mi nesmírně dělá radost, kolik lidí v mém okolí (nejen přátelé, ale i lidé, kteří mě poznají prvně) mi chválí vlasy a jsou překvapeni, když jim prozradím, že je mám prodloužené. Na facebooku dlouhovlásky si můžete prohlédnout spousty fotek před a po, kde se přesvědčíte, že opravdu vědí, co dělají. Já jsem nadmíru spokojená.

P3190033 kopie
Petra Valentová, zakladatelka Dlouhovlásky, je hvězda a špička v prodlužování. Jsem ráda, že jsem v jejích rukou. Opět odvedla precizní práci. Den po obnově prodloužených vlasů jsem fotila svůj outfit SPRING LAYERING, kde jste mi zrovna vlasy několikrát chválili, já za to děkuji!!!

Když vás bude něco zajímat, ráda vám odpovím v komentářích. Nebo se obraťte přímo na salon Dlouhovláska. Víte, že konzultace je u nich zdarma.

10 COMMENTS ♥

 1. Tjýo, Ejvi, já si říkala, kdo je ta kočka vlevo??
  Sem tě vůbec nepoznala! Strašně ti to sluší! Vlásky úžasný!

  ReplyDelete
 2. Moc ti to sluší:) já měla micro ring taky, ale bohužel mi vůbec nevyhovovaly :(
  One blondie life

  ReplyDelete
 3. je to hezký, ale já jsem ráda,že mám své vlasy dost dlouhé =) spíš mě štve,že čím jsou delší, tím jsou řidší

  ReplyDelete
 4. Nemyslím si, že by Petra byla špička, naopak jsem o Dlouhovlásce neslyšela nic moc dobrého. Špička je podle mě Nikola Fischerová!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Věc názoru. Já jsem u Petry spokojená maximálně.

   Delete
  2. Taky jsem byla v Dlouhovlásce přímo u Petry a práce odvedená skvěle, nebylo si nač stěžovat. I když mi keratinové spoje vytrhaly moje vlasy a ring zůstal v pohodě, musím je pochválit. :) Teď už mám jen ringy a super, zrovna před třemi dny jsem posouvala také.

   Delete
 5. Zahušťují taky nebo je prodlužují?:)

  http://www.ejvifreedom.com/

  ReplyDelete
 6. Krásné! :) Ráda bych Tě pozvala na svůj blog. Zabývám se navrhováním, šitím, malbou, designem a vytvářením DIY projektů. Vyrábím na zakázku, např.sukně, psaníčka, kabelky, plátěné tašky atd. Tak koukni :) Již brzy budu mít webovky, kde bude tak nějak všechno a bude se tam dát přímo i něco koupit :) Pokud by jsi měla zájem vyrobit něco na zakázku, neváhej mi dát vědět! :)
  Měj se moc hezky,
  zdraví Nina

  https://instagram.com/ninawagnerova/
  http://newayofashion.blogspot.cz/
  https://www.facebook.com/newayofashion

  ReplyDelete

Blog Archive