BRUNCH WITH VICHY AND LA ROCHE-POSAY

Sunday, April 12, 2015


P4100342 kopie
P4100345 kopie
P4100358 kopie
P4100360 kopie
P4100361 kopie
P4100357 kopie
P4100354 kopie
P4100362 kopie
P4110384 kopie
Pictures taken with Olympus Pen

V pátek jsem byla pozvaná na snídani s Vichy a La Roche-Posay. Když jsem dorazila do krásných prostor penthouse Mooo Apartments, byla jsem naprosto okouzlena interiérem. Mrzí mě, že jsem nestihla vyběhnout i na střešní terasu, to musí být pecka. No ale zpátky k akci. Bylo to velmi neformální, přátelské a milé. Stůl plný zdravých dobrot a upovídaných beauty a fashion blogerek, tak, jak to má být :).


Po snídani jsme se přesunuly do pohodlného gauče odkud jsme sledovaly představení novinek Vichy a La Roche-Posay. Jak už určitě víte, Vichy teď patří mezi mé TOP kosmetické značky, takže jak mám málo času chodit na akce, na tuhle jsem si s radostí vyhradila čas a jsem za to ráda. Když jsme tam s holkama zkoušely a očichávaly všechny ty nové parády, věděla jsem, že novinka z řady IDÉALIA, noční krém skin sleep musím mít! (A taky že už mám, to se dočtete v předposledním odstavci). Nejen, že noční krémy se nevyrábí jen tak pro nic za nic, ale opravdu v noci naše pleť potřebuje odpočívat a dostávat jen to nejlepší, ale i proto, že ta vůně je prostě úchvatná. Věděli jste, že naše pleť nejvíc odpočívá při spánku od 23 h. do 03 h.? Dalším mým favoritem je nová řada na opalování VICHY a BB cream s ochranným faktorem 50+ od La Roche-Posay. Je totiž potřeba si uvědomit, že mazání krémem na opalování bychom se neměli pouze tehdy, kdy se jdeme plácnout v létě k vodě, ale v podstatě neustále, jakmile je naše kůže vystavena slunci. To, že se nenamažete neznamená, že se opálíte rychleji než ten, kdo je namazaný. Jen s ochranným krémem se nespálíte a navíc předejtete riziku rakoviny kůže. Já sama si mažu na obličej už teď 50 SPF, pak teprve nanáším make-up, protože mám sklony i k pigmentovým skvrnám a takhle jim předejdu (nebo alespoň zmírnim jejich tvorbu). Navíc chci předcházet i zbytečnému stárnutí pleti, ke kterému dochází bez správného mazání.

Každopádně celé dopoledne jsem si moc užila a moooc mě potěšil dárek, který jsme si každá odnášela (poslední fotka) a teď si můžu užívat pravý beauty sleep, který je tak potřebný (obzvlášť v mém věku :).

A když už jsem zmínila téma rakoviny kůže, dám vám sem ještě nádherné ňuňu video pro podporu kampaně Staňte se Skincheckerem


11 COMMENTS ♥

 1. Skvělé fotky :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 2. La Roche je nejlepsi opalovaci pripravek.

  ReplyDelete
 3. To sérum mi dělalo na pleti pěknou neplechu!:(

  http://lareineb.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Jéé to na spaní na oči je super :) a ta snídaně vypadala super, musela to být skvělá akce!:)
  One blondie life

  ReplyDelete
 5. Ten balíček, který jste si odnesly, vypadá opravdu skvěle! :) Taky bych jednou chtěla vyzkoušet něco od Vichy :)
  Doufám, že sis to setkání užila :) Tohle se nepoštěstí jen tak někomu :)
  http://janetsonrisa.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 6. Musela to být parádní snídaně :)

  ReplyDelete
 7. Taky by se mi libil takovy balicek na doma:) ja od la roche-posay mam ted celou pecujici kosmetiku na plet, nastesti mam vzorecky od jedne pani doktorky, tak nemusim kupovat cela baleni. A musim rict, ze mi jejich produkty vyhovuji :)

  ClaudiasNewLife

  ReplyDelete
 8. Mno jo. Rok co rok říkám, že už na jaře se začnu mazat opalováky...Rok co rok mě k tomu dožene to, že se svou světlou a citlivou pletí se při normálním pobytu venku (fakt se cíleně nikde negriluju) už v květnu brutálně spálím. :-)

  ReplyDelete
 9. bylo to super a z toho krému jsem taky nadšená! :)

  ReplyDelete
 10. tahle kampaň je opravdu moc pěkná :) interiér se mi také moc líbí, stejně jako ty dobroty, mňamka!

  ReplyDelete

Blog Archive