PARIS // FIRST DAY

Wednesday, April 22, 2015


P4150006 kopie
P4150011 kopie
P4150013 kopie
P4150009 kopie
P4150050 kopie
P4150044 kopie
P4160065 kopie
P4160097 kopie
P4160073 kopie
collage
collageII
Pictures taken with Olympus Pen and collage pics taken with iPhone 5

Tak jsem se rozhodla, že kvůli množství fotek vám post z Paříže rozdělím minimálně do dvou článků. Začneme na začátku. Výlety autem milujeme a vždycky to spojíme s dalšími zážitky cestou. Vyrazili jsme ještě s přáteli se kterými cestujeme docela často. Na cca 10 hodinovou cestu jsem si vzala dlouhé triko, legíny, cardigan a tenisky. Cestou nakonec bylo vážně vedro, teploty šplhaly až ke 30°C, nádhera. Večer jsme přijeli do blízké vzdálenosti Diesneylandu, kde jsme se ubytovali na první noc. Ráno jsme po snídani vyrazili do Disneylandu, nikdy jsem tam nebyla a spousta lidí mi říkalo, že je to super i pro dospělé. Tak jsme si to šli pořádně užít. Pravda, na některé atrakce by mě nikdo nedostal, ale zvládla jsem i horskou dráhu a taky atrakci zvanou Hollywood Tower Hotel, kam se šlo přes tématicky zaprášenou, polorozpadlou recepci plnou pavučin (kde se jen tak povaloval starý Burberry trenčkot :) 8. fotka) a atrakce spočívala v takovém výtahu, který jezdil nahoru a dolu a nedá se to popsat, to se musí zažít. Byla to nejlepší atrakce na který jsem kdy byla :)). Cestou z parků jsme se stavili v blízkém outletu luxusních značek La Vallée Village, kde jsou takové obchody jako třeba Céline, Givenchy, TOD'S, Valentino, DVF.... a spousta dalších. Já jsem si sice v outletu nic nekoupila, ale můj drahý si tam pořídil perfektní mokasíny TOD'S a to mi udělalo maximální radost. No a pak už jsme přejeli přímo do Paříže, ubytovali se...a o tom zas až v příštím článku :).

13 COMMENTS ♥

 1. Awww, krásné fotky :)). Do Disneylandu bych se taky někdy chtěla podívat :)
  BE YOU

  ReplyDelete
 2. Fotky na mě působí takovým happy crazy dojmem. :) Jsou krásné, moc ti to sluší :) No a obchod Céline? Jesus christ! Mám moc ráda tu značku, líbí se mi od ní hodně věcí :))
  http://janetsonrisa.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. krásne fotky a závidím Paríži ,uži si to :-)

  dolcevitan.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Krásné fotky :) Cestovat takhle aute s příteli musí být super! .)

  ReplyDelete
 5. Nádherné fotky :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 6. Dokonalá mašlička!! :D Vypadáš v ní hrozně roztomile, k sežrání! :D :P

  ReplyDelete
 7. na další článek se těším :)

  ReplyDelete
 8. Krasne, v disneylandu jsem mikdy nebyla, musi to byt krasny i kdyz nam je uz pres dvacet :) a moc hezke hodinky a naramek :)

  ClaudiasNewLife

  ReplyDelete
 9. Krásné fotky a už se těším na druhý post :))

  http://lifewithveronica.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 10. Krásný fotky, jak tam dáváš snoubenci pusu, tak ta je skvělá Ejvi :)

  ReplyDelete

Blog Archive