WHAT WOMEN WANT

Thursday, April 30, 2015


P2110008 kopie
P2110001 kopie
P2110006 kopie
P2110007 kopie
P2110002 kopie
P2110003 kopie
P2110005 kopie
P2110004 kopie
Pictures taken with Olympus Pen


Když jsem v zimě při návštěve Soline poznala Evu Halfarovou, která tam měla zrovna předváděcí koutek, věděla jsem, že se nevidíme naposledy. S Evou, majitelkou firmy Sassylady, jsme si ihned padly do noty a netrvalo to dlouho a pozvala mě na návštěvu do svého prodejního showroomu kousíček od Národní třídy. A povím vám jedno, to je místo, kam prostě musíte zajít, pokud holdujete kvalitnímu spodnímu prádlu.

Eva pracovala 5 let v prestižních obchodních domech Saks Fifth Avenue a Bloomingdale's (to na mě hodně zafungovalo a je vidět, že má za sebou opravdu skvělou praxi). Její návrat do ČR tedy ihned vedl k založení Sassylady s porfoliem značek: Hanky Panky, Elle MacPherson, DKNY, Natori, Sassybax, Le Mystere. Návštěvy prodejního showroomu je lepší domluvit předem, je to proto, že vám zajistí 100% soukromí a osobní přístup. Já jsem si tam vyzkoušela hned několik podprsenek, ta "moje" vysněná nebyla zrovna v mé velikosti, ale už se mi objednává, tak se těším. Ale odnesla jsem si Hanky Panky tanga, která jsou super! Upřímně, první krajkovaná tanga, která nekoušou :D. Pokud se budete chtít zajít třeba jen podívat, poradit, vyzkoušet, veškerý informace o showroomu a službách Sassylady naleznete TADY.

5 COMMENTS ♥

 1. Krásného spodního prádla není nikdy dost !! Podle mě, nezbytně nutný základ šatníku.
  Zajímalo by mě, zda mají v nabídce i větší velikosti košíčků??:)

  http://lifewithveronica.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Veru, právě že mají. A jsou to opravdu krásné podprsenky, ne takové ty "důchodky" :)

   Delete
 2. Prádlo= největší láska
  je to úplně dokonalý <12345

  ReplyDelete
 3. Prádli je snad to nejdůležitější. Když mi nesedí na 100% necítím se dobře.

  http://lifestylebykej.blogspot.cz

  ReplyDelete
 4. Krásný článek. Sehnat kvalitní prádlo a ještě ve větší velikosti je opravdu problém. Takže čím víc doporučení, tím líp:-)))

  dasavera.blogspot.cz

  ReplyDelete

Blog Archive