HELLO MAY

Friday, May 01, 2015


P5010560 kopie kopie
P5010567 kopie
Pictures taken with Olympus Pen


Volné 3 dny jsou skvělou příležitostí věnovat se naplno tomu, co mě baví, věnovat se sama sobě, partnerovi a prostě si užít začátek května bez stresu. Přiznávám se bez mučení, nevadí mi, že dneska není úplně hezké počasí, bez výčitek jsem proto spala do půl 12 (ono s klapkami na očích to jde samo), pak si zacvičila, dopřála vydatnou, pozdní a dlouhou snídani, pročetla nový Cosmpolitan, teď popíjim kafe a dolazuji sobotní plán (to vám prozradím později). Jo a když už jsem zmínila spánek, tak v květnovém Cosmu je hezký článek o krému Idéalia skin sleep od Vichy. Já tenhle krém naprosto zbožňuju, už jsem vám ho v jednom článku zmiňovala, pamatujete? Takže pokud zatím váháte s jeho koupí, v Cosmpolitanu najdete vzoreček jak Idéalia SKIN SLEEP,tak i Idéalia denní. Ach, té vůně se nenabažím.

Jinak tenhle týden jsem měla hned několik příjemných schůzek ohledně blogu, také jsem se zúčastnila pár akcí, tak vám z toho udělám nějaké shrnutí. Zítra vyrazíme určitě ven, tak vyfotím i outfit. Možná si mnozí myslíte, že takových dní musím mít víc, ale vzhledem k tomu, že mám hodně práce a často pracuji i o víkendech, tak tohle je pro mě vážně svátost. Tak, doufám, že si také užíváte začátek května po svém. Já si jdu dát masku na vlasy a večer vyrazíme do kina.

3 COMMENTS ♥

  1. ja jsem prave prisla z kina, konecne jsme videli Fast&Furious 7 a bylo to uzasny, dokonce jsem si pobrecela :) jinak prodlouzeny vikend mi taky prisel vhod, normalne mam patky brigadu, tak jsem uvitala, ze je dnes volno, ale prace am az nad hlavu - s blizicim se zkouskovym, takze zadny odpocinkovy vikend to nebude :(

    ClaudiasNewLife

    ReplyDelete
  2. hlavně si konečně užij volno a těším se na outfit :)

    http://bisnwhab.blogspot.com/

    ReplyDelete

Blog Archive