BLACK AND WHITE

Monday, June 22, 2015


IMG_2873 kopie
IMG_2626 kopie
IMG_2939 kopie
IMG_2633 kopie
IMG_3013 kopie
IMG_2779 kopie

jacket, top - ZARA // trousers - H&M (old) // shoes - NIKE (LINK) // bag - ALEXANDER WANG // watch - DANIEL WELLINGTON (LINK)

Děje se toho kolem mě teď tolik, že kdybych vám o tom všem chtěla napsat, nevěděla bych, kde začít :). Víkendy bych momentálně potřebovala přifouknout, protože se mi začíná stýskat po lazy sunday, tu už jsem si skutečně nedopřála dlouho. Ale nevadí, užívám si všechno co se děje a je mi dobře.

V pátek večer jsem usínala s tím, že mám náladu na černé kalhoty s vysokým pasem, vyskočila jsem proto asi o půlnoci z postele a vyhrabala tyhle staré (říkám jim spíš tepláky) a pas jim jednoduše zapošila, aby držel právě v pase a ne až na bocích. Prochodila jsem v nich celý víkend a dokonce jsem si stihla ještě jedny podobné kalhoty (ale bez DIY nutných úprav) koupit a nemůžu se dočkat, až si je obleču. To mi připomíná, vytřídila jsem opět spoustu věcí z šatníku, právě proto, aby byl prostor pro nové a vše budu prodávat v pátek a sobotu na BACKSTAGE BAZARU. Těším se, že tam někoho z vás potkám.

12 COMMENTS ♥

  1. Krásné vlasy, kabelka a hodinky :)

    www.blogbycathy.blogspot.cz

    ReplyDelete
  2. Tobě to vždy tak sluší :))

    http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

    ReplyDelete
  3. <3 to je nejlepší! a krásný vlasy!

    ReplyDelete
  4. moc se mi to libi :) chvalim bundicku i kalhoty :)

    ClaudiasNewLife

    ReplyDelete
  5. krásný! ty vlasy jsou takhle skvělý!

    ReplyDelete
  6. Super! Jsi stále víc cool! :)

    ReplyDelete
  7. krásne :) tie nohavice sú perfektné
    Jane´s World

    ReplyDelete
  8. Krásný, ležérní a šik outfit :-) Závidím ti, že se kolem tebe toho tolik děje, já si dopřávám líné dny teď každý den a unavuje mě to, ráda bych někam vyrazila :-)

    www.bokattyna.blogspot.cz

    ReplyDelete
  9. Strašně ti to sluší! Nádherné vlásky tu máš!

    ReplyDelete
  10. Evi, jsi jak kráska ze severu.:) Znáš Victorii Tornegren? nemáš nějaké tipy na bloggerky podobného typu/stylu? děkuju

    ReplyDelete
    Replies
    1. Oh, děkuji :) miluju severské blogy. Victorii sleduju už 5 let :). Skvěle minimalistická je třeba Mija - http://mija.creatorsofdesire.com/

      Delete
  11. Super look :)

    http://curyinthecity.blogspot.fr/
    Fashion PARIS

    ReplyDelete

Blog Archive