#mixujtepodlenalady

Monday, July 13, 2015


IMG_3670 kopie
IMG_3763 kopie
IMG_3800 kopie

Když mám čas, nejčastěji se doma nacházím právě tady, na lavici u stolu, s notebookem a kafem. Tohle je vlastně taková moje pracovna, vzniká tu velká část mých příspěvků na blog, plánů, projektů, práce ale někdy mám náladu jen tak si posedět a třeba brouzdat po netu, poslouchám hudbu a čerpám novou inspiraci na netu. Jo a jakmile je možnost, kupuji si na stůl čerstvé květiny, dělají mi nesmírnou radost a lahodí mému oku.

Teď jsem se s vámi podělila o svou náladu a pokud vy jste na tom podobně, doporučuji vám: TUHLE aplikaci, kde si můžete pouštět hudbu na základě už vytvořených playlistů (často se tam také pořádají různé soutěže o hezké ceny). A právě teď se na mixujtepodlenalady.cz o nejlepší fotku vyjadřující náladu spolu s produktem
NESCAFÉ 3in1. Fotku můžete jednoduše nahrávat z Instagramu, Facebooku nebo z počítače. Doporučuji pak fotku nasdílet, protože budete sbírat body a 20 fotek s nejvyšším počtem hlasů se dostanou před odbornou porotu, která vybere 3 vízěte. Já a další 2 blogerky vybereme ještě speciálního vítěze, který si užije s jednou z nás luxusní oběd v Ginger a Fred v hodnotě 5.000 Kč.

Ceny jsou připravené hned pro 10 soutěžících. Hlavní cena je
profesionální focení (3 hodinové hýčkaní stylistou a vizážistou). Další ceny jsou ale taky super :).

Jo a za sebe říkám, že to karamelové NESCAFÉ 3in1 je nejvíc mňam!

6 COMMENTS ♥

 1. Souhlas, karamelové je nejlepší. :)

  ReplyDelete
 2. Ejvi, kdy se dozvime neco o nove praci? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. jj, také jsem v zvědavém očekávání...

   Delete
 3. Mne se nelibi ty boty na stole. To uz je trochu krec.

  ReplyDelete
 4. Ty jo, fuj! Vždyť to není ani kafe! Jsem zvyklá, že prezerntuješ kvalitní věci, Nessko mi přijde dost přes čáru :-(

  ReplyDelete

Blog Archive