HAPPY BIRTHDAY ORIFLAME

Thursday, September 24, 2015

Už za necelý měsíc oslavím třicítku. Přesto, že mi mnozí hádají méně a i já se cítím stále mladě, své tělo i pleť beru vážně a úměrně tomu se o sebe starám. No a ještě než budu slavit já, rozhodla jsem se oslavit se švédskou značkou Oriflame, 25 let v ČR. A trošku se tak vracím v čase, pamatuju si totiž, jak některé z těchto produktů používala maminka už když já byla malá. A ne nadarmo se udržely celou tu řadu let, protože jsou jednoduše fakt dobré.
Třeba tohle legendární “vajíčko“ s obsahem včelího vosku mi nejednou zachránilo popraskané rty, ale používám ho často i v zimě na popraskané klouby na prstech nebo na lokty. Co mi je hodně sympatické teď nově, je omlazující korektor Giordani Gold, který je specificky vyvinutý pro jemnou pleť pod očima. Obsahuje pigmenty pro rozptýlení a zjemnění světla, opravuje barevný tón a ihned i dlouhodobě redukuje známky únavy a stárnutí. Také mě mile potěšila rtěnka, která má úchvatný lehce korálový odstín a je moc příjemná na rtech.
No kosmetiky je to pěkná hromádka, je to 25 bestellerů k výročí a já se těším, že je postupně ozkouším (ty pánské samozřejmě už vyfasoval manžel) a určitě se vám o některých ještě zmíním jindy. Vy si je můžete pořídit taky, ať už nákupem TADY a nebo tím, že se zapojíte do soutěže o ně.

9 COMMENTS ♥

 1. Ejvi, ty jsi stále mladá!! :)) Produkty vypadají super. www.kristynablog.com

  ReplyDelete
 2. ale na těch třicet vypadáš :-)

  ReplyDelete
 3. Zrovna dneska mi oriflame přál k narozeninám :) Jinak tu značku moc nemusím, mám od něj jen takový tónující kterém, jinak nic moc :)

  Zvu tě na Dior giveaway :)
  www.stylesolution.cz

  ReplyDelete
 4. Nejlepší je ten jejich zázračný kelímek, používám ho už roky :-)
  http://verrygusto.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. Ahoj Ejvi, jak se čte tvoje nové příjmení? Máš ho bez -ová, nebo ho jen nepoužíváš?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Čte se tak jak se píše a ano, je bez ová :). Protože je to cizí příjmení, nechala jsem si ho nepřechýlené. Nelíbí se mi přechylování cizích jmen :)

   Delete
 6. "Zázračné" vajičko od Oriflame mám také a je perfektní! Na popraskané rty daleko lepší než kdejaký EOS :)
  The Colorful Blog

  ReplyDelete

Blog Archive