STYLE CARD SHOPPING

Wednesday, September 23, 2015Začátkem července jsem na svém blogu zmínila soutěž s Raiffeisenbank a jejich kreditní kartou STYLE. Soutěžilo se o 5000 Kč a také o to, setkat se námi, blogerkami, a vyrazit na nákupy.

Každá příležitost poznat své čtenáře je pro mě radost. S Gábinkou (“moje“ výherkyně) jsem probraly co jsou naše aktuální must have kousky. Z partnerských obchodů programu Sphere, který je na kartě STYLE, jsme jich oběhly hned několik. Vždycky radím to, že lepší je investovat do nějakých základů šatníku, kvalitních a nadčasových kousků, které se dají kombinovat s co nejvíce věcmi. Jelikož Gábinky přání bylo, mrknout se po nějakých kvalitních a nadčasových hodinkách, vzala jsem jí s radostí do Klenoty Aurum, protože tam mají výběr skvělý. A taky že jo, hned jí padly do oka asi troje.
Tyhle příležitosti, které jsou navíc spojené s nákupy, já velmi vítám.

Gábinka se prostě pořád usmívala, všechny paní prodavačky si jí proto s radostí hýčkaly. Tohle konkrétně je v obchodu Tommy Hilfiger.
A tohle už je obchod Klenoty Aurum a výběr hodinek. 
Karta Style od Raiffeisenbank zahrnuje program Sphere, takže spoustu výhod a slev.

8 COMMENTS ♥

 1. Tak takovéhle šopování by se mi taky líbilo! :) :)

  ReplyDelete
 2. muselo to být super :) kéž bych měla taky štěstí :))

  Zvu tě na Dior giveaway :)
  www.stylesolution.cz

  ReplyDelete
 3. to by se mi taky libilo :) posledni dobou mi taky doslo, ze je lepsi si priplatit, co se tyce napr dzin nebo bot.. proto dam klidne celou vyplatu z brigady za jedny boty a vim, ze mi nejakou dobu vydrzi :)

  ClaudiasNewLife

  ReplyDelete
 4. Ejvi? Mne sa pod obrázkami neukazuje nič napísané, ale také znaky.. :D plný kruh, piece, trojuholník, znamenie panny :D ja len tak, či sa mi zbláznil noťas, alebo je chyba inde :)

  ReplyDelete
 5. takáto akcia sa mi veľmi páči, krásny nápad :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 6. Líbí se mi ta peněženka. Odkud je nebo jak se jmenuje prosím? Nevíš o nějaké pěkné peněžence (ne moc drahé), která by se dala koupit přes net? Dlouho nějakou sháním a pořád marně. :-( Děkuji

  ReplyDelete

Blog Archive