EVENTS // TOD'S AND PANDORA

Wednesday, October 07, 2015


V emailové schránce mi denně přistane hned pozvánek na akce a občas si říkám, že kdybych měla jít na všechny, nedělala bych nic jiného :). Je samozřejmě nereálné stíhat vše, ale hlavně, ne každá akce je pro mě zajímavá a volného času mám tak málo, že si dovolím vybírat, kam dorazím. Za poslední dva týdny jsem navštívila 2, které byly jedním slovem skvělé.  Navíc jsem po delší době udělala na akcích i fotky, tak vám tu můžu dát malou reportáž.

Jednou z nich byla oslava 5 let značky PANDORA v ČR. Na akci byla skvělá atmosféra, potkala jsem tam spoustu super lidí, se kterými jsem si moc ráda popovídala. PANDORA ušla kus cesty a za těch 5 let si rozhodně vybudovala silnou pozici na českém trhu. Ta myšlenka sbírat si postupně různé přívěsky na náramek se mi opravdu líbí a zrovna moje nejlepší kamarádka tohle opravdu dělá už asi 3 roky a jakmile má čas někde v zahraničí (je letuška, takže v cizině je víc než doma), tak si vždy nějaký přívěsek pořídí. Mimo to mají ale v kolekci samozřejmě i další šperky, obzvlášť se mi líbí prstýnky.Další akce, na kterou jsem zavítala 2 týdny zpátky byla TOD'S The Art of Leather. TOD'S mokasíny Gommino mám na svém wishlistu a příležitost pozorovat jak se vyrábí, jsem si nemohla nechat ujít!! Jakmile vidíte mistra ševcovského řemesla v akci, tu poctivou práci a kvalitu materiálů, začnete si mnohem víc uvědomovat, jak za kvalitu se zkrátka platí a že není nad pořádně zpracovanou obuv.
Rovnou jsem omrkla i novou kolekci A/W16.


photos taken by Olympus Pen

10 COMMENTS ♥

 1. oboje úžasný, nevím, kam bych šla radši :D
  fall is my fav season

  ReplyDelete
 2. Ach ta Pandora, ty šperky zbožňuju. :) Mám vážně ráda jejich prstýnky. :)

  ReplyDelete
 3. Pěkný článek.
  Zvu tě na moji narozeninovou soutěž
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/2015/10/muj-blog-slavi-1-narozeniny-to-si.html

  ReplyDelete
 4. Pandora náramky vypadají tak krásně, bohužel jsem se ještě neodhodlala k tomu, abych si nějaký pořídila =/.

  WORLDNEEDSWOMEN

  ReplyDelete
 5. Já Pandoře nikdy nepropadla. Náramky i přívěsky se mi sice líbí, ale ne na mě :D A taky se mi líbí, když ten náramek vypadá decentně:) Takže se svojí koženou Pandorou stále váhám, jestli něco na ni pořídit nebo ne:) Ale v mém okolí mám hodně kamarádek, kterým přívěsky pravidelně kupuji k narozeninám :D Skvělé fotky, muselo to být fajn:)

  ReplyDelete
 6. Akce vypadají podle fotek nádherně :-) Věřím, že sis to krásně užila... :-)
  Pandoru sama nevlastním, ale líbí se mi moc. Mám to naplánované tak, že ji dostanu od svého nějakého budoucího manžela.. (kdo ví kdy tedy :D). A Tods taky nevlastním, ale ty mě zas až tolik netáhnou, pravděpodobně dokud si je nevyzkouším.

  www.vendulanovotna.blogspot.cz

  ReplyDelete
 7. Fotky jsou krásné... měli to pěkně "udělané", ale s Pandorou mám problém.:( Nosí jí skoro každá a možná také proto, že jsem zažila v pubertě socializmus, mi vadí cokoli co je masové.

  ReplyDelete
 8. Super report! Pandora je teď fakt neuvěřitelný hit, ale myslím, že zaslouženě, kvalita je opravdu skvělá :)
  The Colorful Blog

  ReplyDelete
 9. Pandoří mánii jsem už také propadla. První přívěsek (delfínka) jsem dostala při svém odchodu z práce od bývalých kolegů. Byl to úžasný nápad. Vždycky, když si náramek ráno nandávám, tak si na ně vzpomenu:-)))
  www.dasavera.blogspot.cz

  ReplyDelete

Blog Archive