FAMAGUSTA FRESH OPENING

Wednesday, November 11, 2015


Včera mi nebylo dvakrát nejlíp a přes den jsem popíjela zázvorový čaj, ale večer už to bylo lepší, tak jsem vyrazila na otevíračku Famagusta na Vyšehradské 53, což je podnik, který existuje už 5 let, ale nyní do toho majitelé šlápli, na necelé 3 měsíce zavřeli a vznikl z toho freshfood&café. Famagusta je tedy místem, kde mají například vynikající čerstvé sendviče, quesadillu, špízy, cupcakes, domácí džusy, čaje.... Z místa je cítit domácí pohoda, je to totiž rodinný podnik a majitelé to dělají s láskou. Pokud vás zajímají ceny, tak alespoň něco si můžete rovnou přečíst na menu, které jsem také vyfotila a vidíte, že ceny jsou příznivé. Na akci jsem potkala některé další blogerky, které vždycky ráda vidím a myslím, že zrovna do Famagusta si někdy zajdeme i společně na kafe a Lelí's cupcakes. Nakonec mi bylo na akci tak skvěle, že jsem tam zůstala skoro 2 hodiny :). Určitě k tomu přispěl i mrkvovo-zázvorový fresh, který jsem si dala hned dva a na tu mojí chřipku to byl lék nad léky. Děkuji za pozvání. Těším se na další návštěvu, navíc, když to máme tak blízko. A teď už se můžete podívat na pár fotek.

2 COMMENTS ♥

  1. Hmm, prostředí vypadá zajímavě, ve spojení s freshfood&cafe to bude asi další podnik, kam se budu muset v brzké době podívat taky!

    ReplyDelete
  2. Ty limonády na prvním obrázku vypadají fantasticky :) a co je nejlepší, bydlím kousek od kavárny, takže tam určitě brzo zajdu :))
    One blondie life

    ReplyDelete

Blog Archive