MY YEAR 2015

Thursday, December 31, 2015


Jako by to bylo včera, co jsem publikovala článek My Year 2014 :) a rok se s rokem sešel a už bilancuji nad uplynulým rokem 2015. Byl to opět rok plný zážitků, cestování, změn a životních událostí. Vypíchla jsem tedy opět klíčové události ze svého roku 2015.

1) Cestování! Opět se mi podařilo plnit si sny prostřednictvím cestování. Cestování je dar a já ho naprosto zbožňuji. V únoru jsme slavili Den sv. Valentýna v Salzburgu. Moc ráda na to vzpomínám.
 
2) Louis Vuitton! I materiální zážitky sem patří :). Dostala jsem svou první LV kabelku, svou vysněnou Neverfull a rozhodně mi to změnilo život :). Je to nejlepší kabelka co mám, kterou nosím vůbec nejvíc ze všech a obzvlášť při cestování si už neumím představit ji nemít.
 
3) Cestování! Na jaře jsem poprvé navštívila Paříž!! Hned jsem si to město zamilovala.
 
4) Cestování! A další cestování na sebe nenechalo dlouho čekat. V květnu jsem se účastnila press tripu s cestovkou Blue Style a procestovali jsme Djerbu a Tunisko. Bylo to neuvěřitelné dobrodružství.
 
5) Práce! Změnila jsem práci! Po roce a půl jsem se rozhodla opustit práci ve Škole stylu a vyměnit ji za práci v obrovském vydavatelství Czech News Center a nastoupit jako Brand manager OK! Magazínu. Svou práci mám upřímně ráda a zbožňuji kolektiv ve kterém pracuji.

6) Cestování! Paříž po druhé! Na jaře jsem tohle město navštívila prvně a už tam jsme si s mým drahým říkali, že se tam určitě chceme podívat brzy zase. To jsme ale ještě netušili, že to nakonec bude takhle brzy, takže jsme si Paříž znovu užívali na přelomu července a srpna.

7) Nové tetování. Od konce léta mám další tetování, tentokrát nápis Never stop dreaming!

8) Kampaň!
V srpnu jsem byla v Polsku natáčet kampaň pro Pandoru ještě s dalšími blogerkami z Polska a Rumunska. Pandora si vybrala z ČR pouze dvě blogerky, mě a Barču z Voguehaus.

9) Svatba! Vůbec nejdůležitější událostí v roce 2015 pro mě byla naše svatba! V září jsem se prodvala za svého milovaného partnera, stala jsem se šťastnou paní a byl to nejkrásnější den mého života!

10) Elite Bloggers! Stala jsem se součástí nově vzniklého projektu Elite Bloggers, který má pod sebou vybrané blogery a zastupuje nás ve velké části spoluprácí. Jsem šťastná, že to, co blogová scéna v zahraničí má už delší dobu, my postupně máme také! Navíc jsem díky Elite Bloggers poznala několik dalších blogerek, ze kterých se staly mé kamarádky!

11) Narozeniny! Oslavila jsem třicítku. Je mi 30, jsem vdaná a nikdy jsem se necítila lépe :).

12) Cestování! V listopadu jsme si udělali krátký výlet do Mnichova, kde jsem do té doby ještě nebyla a jak už jsem psala, to město jsem si opravdu zamilovala. Mnichov mě bavil víc než Berlín a určitě se tam chci co nevidět zase podívat.

13) Czech Blog Awards! Konkurence roste a blogování je rok od roku populárnější. Přesto jsem stále v soutěži Blogerka roku mezi TOP 10 v kategorii FASHION a toho si nesmírně cením! Děkuju vám za důvěru a budu se snažit, aby po blogové stránce byl rok 2016 ještě lepší.

14) Elite Bloggers Hub! Elite Bloggers agentura nám v prosinci nadělila nádherný dárek, náš vlastní Hub, kam můžeme chodit blogovat, fotit, jen tak posedět, setkávat se s ostatními blogerkami.

15) Budeme se stěhovat! Kupujeme domek a už brzy se budeme stěhovat, zařizovat, budovat vlastní domov. Je to pro nás obrovský krok a strašně se na to všechno těšíme. Budu tedy v roce 2016 často módu podvádět s nábytkem, ale s tím se počítá. Oproti tomu se ale všechny moje hadříky, boty a kabelky můžou těšit na vlastní velkou šatnu :).


Co se blogování týče, v roce 2016 oslavím blog ejvifreedom.com už 6 let!! A já rozhodně nehodlám polevit. Ba naopak, chci se blogu věnovat co jen to nejvíc půjde. Mně bude potěšením, pokud se mnou do dalšího roku půjdete. Přeji vám krásnou oslavu Silvestra, hlavně na sebe buďte opatrní! A přivítejte rok 2016 co nejlépe. Ať se vám ve všem daří a hlavně ať slouží zdraví, to je nejdůležitější.
 

Mám vás ráda, vaše Ejvi!

11 COMMENTS ♥

 1. Super rok! Preji ti dalsi tak uspesny! Postav dum, zasad strom a zplod syna! 😊 jen bloguj, mame to tu rady!

  ReplyDelete
 2. Ejvi, preju Ti v praci i doma spoustu nezapomenutelnych zazitku i v roce 2016 a do toho sesteho blogoveho hodne napadu a inspirace...protoze z velke casti i diky Tobe jsme se s Nikol pustily do toho naseho ��
  Krasneho Silvestra!

  ReplyDelete
 3. Jeee je super ze budete mit domek, preji hodne stesti v novem roce. :-)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 4. Ejvi, přeji ti, aby Nový rok byl stejně tak dobrý jako ten, s kterým se dnes loučíme:) Opravdu ti to přeji!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  ReplyDelete
 5. krásné shrnutí, mám tvůj blog moc ráda, tak přeji mnoho úspěchů ve všech směrech :)

  ReplyDelete
 6. Moc hezké :) Podle mě máš jeden z nejlepších blogů vůbec :)

  Simple living: Můj rok 2015

  ReplyDelete
 7. Mela jsi skvely rok. Tak at ten novy je minimalne stejne dobry jako ten uplynuly ne-li lepsi. :)

  ReplyDelete
 8. Co se týče LV a "Neverfullky", tak můžu jen souhlasit. Mám ji v Damier ebene 3 roky a je to jedna z nejlepších investic do kabelky, kterou jsem kdy udělala. Přes zimu ji šetřím, ale od jara do podzimu bez ní nedám ani ránu a jsem schopná do ní poskládat (a nacpat) opravdu nehoráznou spoustu věcí!! :-)

  http://www.janikakolarova.com/

  ReplyDelete
 9. Též jsem se letos vdala a též se budu snad letos stěhovat do vlastního domečku :-) jinak moc krásné!

  ReplyDelete
 10. Moc hezky napsáno! Nepochybně jsi měla krásný rok. Přeji Ti, aby i 2016 byl tak úspěšný a šťastný! :)

  N.
  http://nicolsview.blogspot.cz/

  ReplyDelete

Blog Archive