CESTA Z MĚSTA

Saturday, February 27, 2016

pronájem vozu

Když jsme se přestěhovali, tak jsme se ocitli v podstatě mimo město, mimo tramvaj a metro. Byla jsem proto víc než šťastná, že jsem dostala možnost půjčit si na nějakou dobu AUTO ZA STOVKU. Jde o nový koncept, kdy vás půjčení stojí podstatně méně než v půjčovně, protože většinu peněz hradí firma, která si na voze pronajímá reklamu. Chytrý to projekt :). Jezdit s brandem Sencor mi vůbec nevadilo, z legrace jsem říkala, že jezdím domácím robotem. Takže pokud potřebujete třeba na nějakou přechodnou dobu auto, řekla bych, že autozastovku.cz je ideální řešení! Mně to vážně bodlo. Podrobnosti najdete na TADY! A teď se jdu vrhnout na nějaké montování nábytku a pak ještě zpracuji dnešní outfit fotky. Mějte krásný večer! :)

Pronájem vozu

14 COMMENTS ♥

 1. To je paradni byznys :) Slusi Ti to

  ReplyDelete
 2. Dobrý nápad, všechny strany na tom vydělají. Super :)

  Poshlife

  ReplyDelete
 3. Za mě asi ne... Platit za to, že někomu dělám reklamu, se mi fakt nechce :D.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ty neplatis za to, ze nekomu delas reklamu. To ta firma si plati reklamu a tvoje naklady jsou minimalni za pujceni vozidla. Je to prave ze win win. Kdyz si pujdes pujcit auto do pujcovny, tak zaplatis mnohonasobne vic.

   Delete
 4. To je velmi šikovný nápad. Určitě se nad tím zamyslíme :)) Krásný den!
  The Glam Donuts

  ReplyDelete
 5. o takové službě jsem vůbec nevěděla:) pěkné!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  ReplyDelete
 6. na přechodnou dobu fajn řešení :)

  ReplyDelete
 7. Skvely napad. Mne by bylo celkem jedno, co je na nem za reklamu, dulezite je, ze mne to odveze. Hlavne ne MHD.

  ReplyDelete
 8. Jo tak to je fakt fajn nápad :) Jinak máš super vlasy, já už to mám taky takto jenže jsem měla červenej přeliv a té zrz ne mužu zbavit :( i když tam dáváme opakovaně šedou hnědou :(

  www.lucieglam.blogspot.cz

  ReplyDelete
 9. Ale nejde si ho pronajmiut treba jen na vikend/tyden/dovolenou? A musis takz najezdit nejake km, ze?

  ReplyDelete
 10. Vždycky míváš super fotky, ale tentokrát? Vypadá to, jako kdybys jela do Prahy a cestou si vzpomněla, že ještě musíš nafotit tu reklamu na autozastovku. Tak šup přibrzdit, zapózovat - co na tom, že tam ani není celé auto, cvak cvak a hned s tím na blog, ať je povinnost splněna. Škoda :-(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Je to ze stejného dne a místa, jako byl focený tenhle outfit http://www.ejvifreedom.com/2016/02/new-black.html, kde i píšu o tom, že fotky jsou trošku pošmourné, protože začalo pršet. Takže možná proto vidíš ten rozdíl :).

   Delete

Blog Archive