#COSPRAGUE OPENING

Friday, February 05, 2016


Na tuhle událost jsem se upřímně strašně moc těšila. COS konečně v Praze. Značka, která byla založena v Londýně a odkoupena švédskou skupinou H&M, je ztělesněním minimalismu, který v Praze opravdu bodne. 3 patra vkusu nyní najdete od 5. února na Pařížské 23. Bylo mi ctí přijmout pozvání na slavnostní otevření pro média den předem, ve čtvrtek jsem proto vyrazila s kamarádkou Dominikou, vše si v klidu projít, prohlédnout, popovídat a nakoupit :). Příjemné materiály, originální střihy a základní barvy, nakoplo mě to inspirací a cítila jsem se jako v ráji. Když mám čas, jsem schopna v obchodech tohoto typu, kde se člověk nemusí prodírat množstvím lidí, může se v klidu nadechnout a obsluha je usměvavá, milá, stylová a ochotná, trávit hodiny. A taky že jo, do COS jsem přicházela za světla a odcházela po téměř 2 hodinách. A to jsem tam nepotkala žádné jiné blogerky, se kterými bych se zakecala. Popovídala jsem si jen s personálem, s PR zástupci a jinak jsem celý čas věnovala oblečení, botám, doplňkům.

Zkoušela jsem si toho opravdu hodně. Rovnou vám můžu prozradit, že ceny v českých korunách odpovídají těm v eurech. A že velikosti jsou větší, takže s klidem sáhněte rovnou o číslo menší.

Co jsem si koupila uvidíte už brzy na blogu.

11 COMMENTS ♥

 1. COS je krásná móda, prestože je minimalistická a strohá vždycky mě jejich kousky uchvátí!!!!!!!!


  http://eternitymoments0.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. tam to vypadá překrásně!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  ReplyDelete
 3. Presne takovy obchod tu chybel. Vzdy jsem si rikala, ze bych tu podobny otevrela.

  ReplyDelete
 4. nadherna moda, krasny minimalisticky styl :))

  ClaudiasNewLife

  ReplyDelete
 5. Replies
  1. Ano, ano. Hned na té první fotce pod textem je vidět zrovna pánská část. Pánského tam mají patro a půl :).

   Delete
 6. Takže cenově je to snsitelnější než zbytek Pařížské ulice, jestli chápu správně...? Znám ceny z jejich oficiálních webovek, ale upřímně jsem se dost bála, že budou reálné ceny u nás vyšší... :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Přesně tak :). Je to asi jediný obchod na Pařížské, který je i pro normální smrtelníky ;). Ceny v korunách opravdu odpovídají cenám na webu v eurech :).

   Delete
  2. Díky za odpověď! Těším se, až uvidím, co sis pořídila :)

   Delete

Blog Archive