PINK AND WHITE

Tuesday, May 24, 2016


Mám teď trošku skluz a outfity přidávám spíš zpětně, ale to, že je za mnou sníh není zas až tak dávno, ale jsou to fotky z Vysokých Tater, kde jsem byla před dvěma týdny na slavnostním otevření hotelu Horizont Resort. Tyhle fotky vznikly, když jsme šli obhlédnout okolí. No, pro příště si musím pamatovat, že bych se na to focení mohla i učesat :D.
Každopádně počasí v Praze se už krásně vyjarnilo až skoro vyletnilo, mám z tohohle víkendu nafocené dva další outfity, takže ty se tu objeví co nevidět.

jacket - ZARA // t-shirt - COS // jeans - H&M // shoes - AGL from BELTISSIMO // backpack - URBAN OUTFITTERS // sunglasses - C&A // watch - KOMONO from FRESH LABELS // bracelet - TIFFANY

5 COMMENTS ♥

  1. ahoj Ejvi, krásný outfit, ale ty vlasy (i kdyz jsi na to upozornila v tomto postu) nemas moc hezky uz poslednich par outfitu... drive jsi mela vlasy nejake hustejsi a zdravejsi mi prijde.. ted jsou takove zplihle, unavene..

    ReplyDelete
    Replies
    1. Já jsem měla vlasy prodloužené a tím tedy i zahustěné, takže možná si to pamatuješ z té doby. Své vlasy mám hodně jemné, takže nahnat objem je dost těžké. Ale vlasů mám prý dost, jen jsou prostě jemné, slabší. A tím, že už se skoro dva roky nebarvím a nemelíruji, tak naopak mám teď zdravější vlasy jako už dlouhé roky ne. :)

      Delete

Blog Archive