HELLO MARK!

Monday, June 13, 2016Přiznávám se bez mučení, jsem názoru, že šaty dělají člověka (hlavně ve smyslu, že to, co nosíme, o nás hodně vypovídá) a stejně tak jsem se nechala tentokrát unést „oblečkem“ tohoto peelingu.
To bylo tak, když jsem byla v Elite Bloggers Hubu a holky tam měly tyhle pytlíčky a nabídly nám je k otestování. Zareagovala jsem nadšeně právě proto, že mě prostě zaujal ten obal. Jo, možná povrchní reakce, ale tak za zkoušku to stálo. Na to, že peeling jsem vlastně doma žádný neměla a na tyhle procedury jsem tak trošku lajdák, tak jsem vlastně brala jako úspěch, že mě obal „donutil“ tenhle kosmetický rituál přijmout za svůj :).
Tenhle Mark Scrub je kávový peeling na tělo i pleť. Káva totiž nenabudí jen zevnitř, ale je skvělá i zvenku a navíc umí pomoct s nedokonalostmi jako je celulitida, ekzém atd. Je pravda, že na tělo jsem ho zkusila bez problému, ono je to vlastně docela přijemné, jak je to hrubé, ale na obličej to u mě chtělo odvahu. Přišlo mi to zvláštní, ale zvykla jsem si a teď si to užívám, protože to, co přijde během peelingu (krásná vůně) a to, co přijde po peelingu (ihned jemná, hebká kůže a pleť), stojí za to! A zaměřte se schválně na zadní stranu, protože já když jsem si to četla, přistihla jsem samu sebe s úsměvem na tváři díky tomu zpracování textu. Více o slovenském MARKovi se ještě dočtete na TADY.


Elite Bloggers - Content Marketing

9 COMMENTS ♥

 1. Vyzerá naozaj veľmi dobre! :) Ja som si momentálne obľúbila peelingy od Johnny Organics, sú tiež skvelé! :)

  ReplyDelete
 2. Já jsem milovnicí peelingu snad od narození chichi. Ale nakonec zvítězil home made : odměrka kávy, lžíce hrubozrné soli, olivový olej dle potřeby. Božská záležitost !
  nika

  ReplyDelete
 3. Poslední dobou samá reklama, radši bych outfity.. :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. zítra nebo pozítří bude jeden cestovatelský z Maroka včetně pár outfitů a pak jeden samostatný outfitový článek z Maroka :) a pak to chci určitě v Praze dohnat, samotnou mě mrzí, že jsem teď nestíhala vůbec fotit outfity. Zamakám na tom :)

   Delete
  2. Díky za odpověď, těším se.! :))

   Delete
 4. Já už tento vyzkoušela a úplně nadšená z toho nejsem, ale špatný rozhodně není:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já nemám srovnání :) každopádně mě vyhovuje a hlavně ta vůně je boží podle mě.

   Delete
 5. Krásne fotky! Ja mám tento peeling v kokosovej verzii a som s ním veľmi spokojná, už len tá vôňa je úžasná!

  Saja Frey blog

  ReplyDelete

Blog Archive