MOROCCO PART 2

Wednesday, June 22, 2016


Během druhé poloviny týdne v Maroku jsme vyrazili do pobřežního města Essaouira. Cestou jsme se ale stavili na farmě, kde jsme měli možnost vidět, jak se vyrábí arganový olej. Získávaná se z plodů marockého polopouštního stromu argánie trnitá, který roste právě pouze v Maroku. Byl to zážitek. Hned jsme si tam nakoupili nějaké produkty.
Po Essaouiře jsme cestovali zpátky do Agadiru, jen do jiného hotelu, který byl úchvatný. A v Agadiru jsme ještě také vyrazili na trh, který je určený hlavně pro místní, kteří tam chodí nakupovat čerstvé ovoce, zeleninu, ryby, nádobí, oblečení atd. Vzhledem k Ramadanu bylo hodně Maročanů přes den unavených, takže i dopoledne na trzích, když nebyl frmol, měli hlavu opřenou o pult a spali, to můžete vidět na 4. fotce od konce :). A poslední večer jsme měli večeři v restauraci Chems Ayour, která je známá svými doprovodnými show a folklorním vystoupením. Celý týden stál fakt za to!
A teď už si prohlédněte fotky.


13 COMMENTS ♥

 1. Super fotky, do Maroka se už dlouho chci podívat :)

  ReplyDelete
 2. Ahoj Ejvi, chtěla bych se zeptat jakou velikost máš těch pruhovaných šatů z Bershky? Mám podobnou postavu jako ty a zvažuju objednat z eshopu S nebo M.

  ReplyDelete
 3. Ejvi, jsi fakt kočka:) A krásné fotky:)

  ReplyDelete
 4. Krasne fotky!

  http://www.anastasiiag.com

  ReplyDelete
 5. Musí to být krásné zážitky, fotky mluví za vše :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 6. Moc pěkné sandálky, odkud je máš?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dekuju, nosim je ted skoro furt. Jsou z Attrattiva :)

   Delete
 7. Krása, na Maroko se také chystám, letos tedy Kypr. Jinak arganového oleje bych si dovezla obr zásoby. Já měla z farmy v Tunisu a už mi došel :( a nějak nemohu najít stejně kvalitní.

  ReplyDelete
 8. Nadherne fotky, skvela atmosfera. Uzivej dovolenou i slunicko. Chytla jsi hezkou barvu.
  Uz se tez chystam na dovolenou, ale do chladnejsich kraju.

  ReplyDelete

Blog Archive