HOME // WISHLIST

Friday, July 15, 2016

1. KARE / 2. IKEA / 3. BONAMI / 4. NORDIC DAY (MINT, PINK)/ 5. MUJI / 6. VELUX /
7. KONSEPTI / 8. IKEA / 9. KONSEPTI / 10. NORDIC DAY

Nevadí mi, když se venku ochladí a prší. Náš domov miluju, takže si užívám být doma, navíc teď mám tolik věcí na práci, že stejně ze všeho nejvíc potřebuju sedět u počítače. Je tedy fakt, že jakmile je hezky, není nad to si sednou na zahradu, pomalu se nám začíná rýsovat terasa, objednáváme pergolu a podlahu, zahradní nábytek už máme, gril taky, takže být venku je skvělý.  Ale to toho zas moc neudělám. Zpátky tedy domu, dokud je chladno :). Jsme nastěhovaní od února, ale stále je hooodně co zařizovat a dodělávat. Takže můj wishlist má neustále nějaké položky a nejsou to zdaleka jen dekorace :). Například je tam nová baterie do kuchyně, kterou jsem si přála od začátku, ale při plánování jsme nějak nevěděli přesně, jak nám to bude vycházet s oknem v kuchyni, aby tam baterie moc nevyčnívala, ale nakonec by tam seděla krásně, takže já na ní furt nemůžu přestat myslet a musíme ji prostě vyměnit za tuhle obloukovou :). Do kuchyně ještě přijdou tahle úžasná slánka s pepřenkou. Mramorové hodiny si přeju do obýváku. Lustr půjde do šatny. Lampionky na terasu až bude hotová. Co se týče dalších položek, jsou tam věci do chystané pracovny, a to stůl, visací kalendář, propisky ve stojánku. No, do té pracovny tam toho pak bude ještě spousta, ale to půjde vše postupně. V ložnici máme střešní okna, která nutně potřebují rolety, protože občas mám fakt chuť si pospat a my máme v ložnici dost světla hned od brzkého rána. A ještě tam je ta průsvitná dóza na tahací kapesníčky, která mi přijde super právě díky transparentnosti. Takhle bych mohla pokračovat dál a dál, ale tak pro tentokrát to stačí :). 

12 COMMENTS ♥

 1. Brala bych to všechno. Především ty hodiny, snad budou jednou za půlku 😀 Ty mlýnky jsou boží a transparentní kapesníčky taky!

  ReplyDelete
 2. Mlýnky a sůl a pepř mám v té větší variantě a už bych si je nikdy nekoupila .... musí se na ně sahat jen absolutně čistou a suchou rukou, jinak je na nich vidět každý otisk a údržba šílená, nejde z nich nic umýt ... jinak nádherné věci, hlavně stůl a hodiny, máme hodně podobný vkus na bydlení :-)

  ReplyDelete
 3. Ahoj, my už bydlíme rok a dekorace nakupuji neustále pořád je toho málo. Můj wishlist je nekonečný, doufám, že nám ukážeš pak nějaké detaily z bydlení. =))

  ReplyDelete
 4. Taky zrovna zařizuju byt a ten seznam se nekrátí, ba naopak mi příjde, že se každým dnem zvětšuje, čili tě naprosto chápu. Ty mramorové hodiny mám z Pinterestu vyhlídlé už dlouho! Nadšeně jsem klikla na link a málem spadla ze židle. Ta cena je fakt šílená :-D Ale brala bych je, o tom žádná. Inspirovala jsem se u tebe i s židlí do kuchyně. Já si ji teda pořídila k psacímu stolu. V pondělí by měla dorazit, tak se těším. První kabelka, teď židle... holt sdílím stejný styl, a tak se u tebe neskutečně ráda inspiruji!

  ReplyDelete
 5. Tie mramorové hodiny sú božské... brala by som (:

  Daniela

  ReplyDelete
 6. Tvoje wishlisty sú proste úžasné, just wow! 💕

  Izabell zo SYDNEY SLEEK

  ReplyDelete
 7. krásne veci, všetko sa mi to páči tiež :) budeš robiť aj home tour, keď bude doma všetko podľa tvojich predstáv? (prepáč, ak si to už niekde spomínala ;))

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 8. Tu dvojku od MENU si taky dlouho plánuju koupit. A baterii máme stejný typ, akorát bych doporučovala kupovat jinde než v Ikea. Franke třeba má lepší kvalitu.

  ReplyDelete
 9. Tereza KubátováJuly 18, 2016 at 1:39 PM

  devítka na wishlistu :D divím se, že je pořád jen čekačcce! ,)

  ReplyDelete
 10. Tu obloukovou baterii máme a moc spokojená s ní nejsem. Sama o sobě by špatná nebyla, ale tím jak je vysoká, tak hrozně prská až voda dopadne na dno dřezu :(

  ReplyDelete
 11. Ten lustr do šatny je úžasný! Na jiné místo do bytu bych ho asi nedala, ale přesně zapadá do představy mé vysněné šatny.

  ReplyDelete

Blog Archive