YELLOW VEST

Thursday, July 07, 2016


Tohle je druhý outfit z Varů. Vždycky, když tam jsem, tak ráda fotím outfity, protože je to zas něco jiného než má obvyklá místa v Praze :). Nicméně v den, kdy jsme fotili tenhle outfit byla poměrně dost zima, takže jsem vrstvila co to šlo. Samozřejmě jsem si do Varů vyrazila s plným kufrem letních věcí, i předpověď tomu přála, ale realita byla pak jiná. No, aspoň jsem si mohla zkusit tuhle žlutou vestu F&F, která to outfit hezky oživila. Víte, že na barvy si moc nepotrpím, nejraději mám ty základní a  v nich se cítím nejlépe. Ale občas mám náladu jednoduché kombinace rozbít něčím výraznějším. :). A trend žluté se mi líbí.
Jinak pokud sledujete můj instagram, určitě jste registrovali ty dva zapletené copy, které jsem si ve Varech nechala učesat ve stánku Douglas, kde česaly kadeřnice z Toni&Guy. Byla jsem z nich naprosto nadšená. Dokonce jsem v nich šla i spát a doufala, že druhý den budou stále vypadat dobře, ale přeci jen, úplně noc nezvládly, takže jsem je nakonec ráno rozpustila a vznikly z toho tyhle vlnky. Pak jsem se byla nechat učesat znova a sama slečna mi řekla, že je škoda ty vlni ničit, tak jsem si nechala umotat jen jeden copík do strany. A i to mě baví. Kéž bych tyhle účesy uměla i sama na sobě :).

vest, sunglasses - F&F // t-shirt, jeans - ZARA // shoes - ATTRATTIVO // bag - REBECCA MINKOFF // watch - FESTINA // triangl bracelet - H&M // heart bracelet - TIFFANY

9 COMMENTS ♥

 1. Ta vesta je fakt super, tenhle odstín žluté je asi jediný, který se mi líbí :D Jinak máš úplně nádherně udělané vlasy a ty boty jsou super! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 2. Krásna si Ejvi! A máš pravdu, pekne si to tou vestičkou rozbila a žltá ti veľmi pristane, rovnako ako kučeravé vlasy :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Já jsem na jakékoliv účasy taky levá a hrozně bych si chtěla zkusit, jak by na mě copy vypadaly! Mimochodem outfit vypadá skvěle, žlutá se mi na oblečení moc líbí :)

  ReplyDelete
 4. Ta vestička je úžasná, jak barva, tak střih :) já jsem zatím na žádnou takovou neměla štěstí, takže to vypadá, že navštívím F&F :) a ty vlasy máš super, někdy vyzkouším :) je to velmi originální.

  ReplyDelete
 5. Vestička je luxusní. Já jsem na ní natrefila před 2 lety a nechala jí v obchodě. Do dneška toho lituji a hledám ji po bazarech. Kdyby jsi se jí chtěla zbavit, moc ráda ji od tebe odkoupím. Míša (michaela.potrusilova@gmail.com)

  ReplyDelete

Blog Archive