DRESS OVER JEANS

Sunday, August 21, 2016


Moje letošní záliba v šatech pokračuje i v chladnějším počasí. To pak jen vyměním klasické šaty za takové, které se nosí přes kalhoty. Tyhle se trošku mačkají, měla jsem je vyžehlené a jen cestou autem se mi pomačkaly, ale vůbec mě to netrápí, děsně se mi líbí a jsou super pohodlné. Navíc mají kapsy. A vlastně další prvek, který mě teď v módě hodně baví, jsou proužky. Zkrátka takové jedny šaty mi dokážou udělat neskutečnou radost :).

dress - PULL & BEAR | jeans, shoes - ZARA | bag - LOUIS VUITTON (LUXURYBAGS) | watch - CASIO | gold bracelet - TORY BURCH | heart bracelet - TIFFANY | sunglasses - TOPSHOP

9 COMMENTS ♥

 1. Ty šaty vypadají i tím, že jsou pomačkané, tak trochu jako noční košile po ránu. O to víc mám radost, že jste právě i tomuto outfitu zvolila vysoké podpatky. Mně se taková kombinace nesmírně líbí a moc Vám to sluší.

  ReplyDelete
 2. Veľmi ti to pristane, Ejvi! Takéto outfity ma bavia a vlastne aj ja som taký maniak na prúžky. :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. mám rada také praktické kúsky ako tieto šaty, lebo obrovským plusom sú vrecká :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 4. Vzor je opravdu moc pěkný a uplně ti věřím že jsou strašně moc pohodlné :)
  Miska blog

  ReplyDelete
 5. Tenhle trend je hrozně super a tobě navíc perfektně sedne!:O :)

  ReplyDelete
 6. Mně se to moc líbí a vlastně mi ani nevadí, že jsou šaty zmačkané, k tomuhle materiálu to jde a musí se s tím i trochu počítat, takže za mě palec nahoru :-*

  ReplyDelete
 7. Po přečtení nadpisu jsem si říkala, že tento outfit nebude nic pro mě. Ale když vidím zmíněné šaty, které bych možná spíš nazvala tunikou, přijde mi to super :)

  Poshlife

  ReplyDelete
 8. mám rada také praktické kúsky ako tieto šaty, lebo obrovským plusom sú vrecká :)
  goldenslot
  บาคาร่าออนไลน์

  ReplyDelete

Blog Archive