HELLO DAISY

Monday, September 05, 2016


Nedávno mi někdo říkal, že UBER mu přivezl do práce zmrzlinu. Tak jsem si říkala, že to zní bláznivě, ale k UBERu to docela sedí, s různými akcemi opravdu přichází jednou za čas a stojí to za to. Já zmrzlinovou rozvážku propásla, ale na co jsem naštěstí byla upozorněna dostatečně včas je akce, která je mi vlastně daleko bližší než zmrzka. Tentokrát se UBER totiž začal kámošit s DAISY, s vůni od Marca Jacobse a se Sephorou a už ve čtvrtek 8. 9. (datum, které si zapamatujte) vás sveze ZADARMO v Audi A8, což už samo o sobě zní jako super jízda. No a vemte si ten fakt, že v autě na vás rovnou bude čekat dárek právě v podobě téhle svěží vůni Daisy Marc Jacobs 50 ml. Nechci prozrazovat, ale prý to i tak není všechno a ještě nějaká drobnost v UBER na vás čeká.
Zní to bláznivě? Ano, a je, ale je to tak a já se nesmírně těším. Marc Jacobs je můj oblíbenec a tahle vůně je nejen v krásném flakonku, ale i úchvatně voní. Na Marca je spolehnutí. Jestli ji neznáte, můžete si jí zatím jít očichnout a omrknout do Sephory.

Takže pokud se chcete přidat do MJ Daisy family a užít si #MJDAISY jízdu, už tento čtvrtek mezi 14:00 a 20:00 h. si otevřete UBER (pokud nemáte, včas si apku stáhněte a vyzkoušejte si dopředu jak UBER funguje, mám pro vás rovnou kód EJVIFREEDOM, který platí na první jízdu, je v hodnotě 300 Kč a platný až do konce roku)
ale zpátky k tomu, jak využít UBER ve čtvrtek:

  • Pro odemknutí MJDAISY napište v sekci “PROMO AKCE” kód “MJDAISYCZ”
  • Na spodní liště se odemkne ikona květiny s nápisem MJDAISY.
  • Pokud bude vůz dostupný, přijede pro vás řidič v luxusní Audi A8 a odveze vás na požadované místo.

Zdarma vás Audi A8 povozí cca 15 minut, tak vemte kámošku a užijte si jízdu ve dvojici. Poptávka bude vysoká, takže se na to připravte a buďte ve střehu, ať si ulovíte svou #MJDAISY Audi A8 přes aplikaci UBER. Až pro vás přijede, věřte, že ji poznáte už z venku :).

Já sama to vyzkouším, tam vám dam pak ještě ve čtvrtek vědět. ENJOY!!!3 COMMENTS ♥

  1. To zni uzasne! Ja ten uber musim zkusit. Jen mam problem v orientaci v nove aplikaci ;-)

    ReplyDelete
  2. Prosím, kde se dá sehnat ten zlatý ananas? Vypadá úžasně!

    ReplyDelete

Blog Archive