ITALY DIARY 1 | GARGNANO, SIRMIONE, FLORENCE

Thursday, September 15, 2016


Tak jsem se konečně dostala k fotkám z naší dovolené po Itálii. Je jich víc, tak jsem se opět rozhodla to rozdělit do 2 nebo 3 článků. Plus mám přichystaný ještě jeden outfit z Itálie. Tak se do toho pustíme.

Jeli jsme s manželem autem a celý týden si rozplánovali do více výletů. Mám radši akčnější letní dovolené než být týden na jednom místě. Zabalili jsme si věci a jeli. První zastávku jsme měli u jezera Garda v místě Gargnano. Jeli jsme přes noc, takže jsme se vyhli husté dopravě a na místě jsme i s několika delšími zastávkami byli asi za 10 hodin. Jezero Garda je prostě magické a už jenom jízda podél je zážitek. V Gargnanu jsme bydleli v hotelu Livia, který měl to pravé italské kouzlo. V Gardě jsme se vykoupali i jsme byli na šlapadlech. A na večeři jsme se vydali do Sirmione, kde jsme už byli před více než 2 lety. Další den jsme se vyrazili směr Florencie a bylo fakt vedro, teplota se pohybovala od 30 do 36 stupňů. Při troše fashion fantazie by mi na celou dovolenou stačily jen Birkenstock pantofle :D. Nosila jsem je ze všech nevíc.

Florencie mě naprosto okouzlila. Tam se rozhodně chceme vrátit. Jeden den byl v tomhle případě málo. Užívali jsme si dlouhé chození po městě, posedávání na jídle, kdy se necítíte provinile, že na dovolený si v restauraci vybíráte nejčastěji pizzu, těstoviny nebo rizoto :)). Popíjeli víno, prosecco, chodili po obchodech a prostě se měli krásně. Ve Florencii jsme bydleli navíc úplně v centru, v rezidenci Sassetti a já si hrozně užívala usínání u otevřeného okna a poslouchání ruchu města.

9 COMMENTS ♥

Blog Archive