LOVE PROJECT REHAB | MEET KAT

Friday, September 30, 2016


Věřím na osudová setkání a to s Kat bylo jedno z nich. Když jsem se byla v létě zapsat v ICV na kurz digitálního marketingu a od kurzu jsme zabrousily s paní ředitelkou ke spoustě dalším tématům, zmínila jednu z přednášejících, Katku Maršounovou a její projekt Rehab. Prý na popud toho, že jsme si v něčem podobné. Její projekt se mi už z vyprávění zamlouval a když se zeptala, jestli nás může propojit, souhlasila jsem. Za pár dní na to jsme si zašly s Kat na kafe a bylo to takové to setkání, jako když danou osobu už prostě znáte, vidíte se po stopadesátý a povídáte si hodiny a hodiny. Katka hýří energií a má za sebou velmi zajímavé zkušenosti od vysokého postavení v marketing businessu, přes cestování po celém světě a změny životního stylu. Kombinace toho všeho jí přivedla před 2 lety právě k Project Rehab.. to jen ve zkratce. O tom, jaká Kat je a jaká je její cesta vám doporučuji přečíst si přímo její slova TADY.

Je to pár týdnů, kdy jsme se konečně dohodly na společném termínu a já jsem byla za Kat přímo v jejím kouzelném ateliéru, kde tvoří! Nechala jsem si pocákat své boyfriend džíny a pozorovat tuhle holku u práce byl fakt zážitek. Jo, když se něco dělá srdcem, je to vidět už na venek. Já si každopádně myslím, že její talent, který už brzy můžete omrknout a na vlastní kůži poznat třeba na Teniskology, je jedinečný a měl by se dostat k více lidem. (I když jsem viděla tu slušnou hromádku Nike, které u ní v ateliéru čekaly na originální "vytunění"). Každopádně boyfriendy na mně brzy uvidíte :). Jo a jako bonus mi Kat vyrobila ještě lítačky (nazouvací boty), které dostojí svého názvu, protože jsou fakt na lítání - do krámu, na procházku, do auta...

Pokud se ptáte, jestli barva nešpiní a jak je to s praním? Na posledních fotkách můžete vidět finální podobu, kdy jsou džíny už zaschlé a zapečené. A barva už se nehne. A to ani při praní. Jediné co, nežehlí se samozřejmě, to by se barvě nelíbilo.

Barev má Kat opravdu širokou škálu. Já chtěla variantu černá, bílá, stříbrná a zlatá a jsem maximálně spokojená. Ale kdo si potrpí víc na barvy, tak se nemusí bát a může nechat Katku vyřádit. Takže jestli chcete, aby vaše tenisky, džíny, bunda a nebo vlastně cokoliv, dostalo "nový kabát", doporučuji Project Rehab. Její styl práce je opravdu originální a zdaleka to není jen "nějaké cákání barev". Má to ducha a je to dělané s láskou.

Stále vysmátá Kat a její království.
Džíny a lítačky před zásahem štětců a barev. 
 Kat v akci.
Moje lítačky finál :).
Moje boyfriend džíny finál ze předu a ze zadu :).

6 COMMENTS ♥

 1. wow, výsledok je naozaj pecka, páčia sa mi hlavne rifle, ktoré sú takto omnoho nápaditejšie :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 2. ahoj, je to velice zajímavé, nemůžu říct, že by se mi to nějak super líbilo...ale originální určitě :-) teď jsem byla na BKblogu a Bára tam má teď podobnou spolupráci, tak si zase říkám, že originalita zas přestane být originalitou...všechny blogerky budou nosit pocákané džíny a bundy (at uz od Kat nebo od pana Bednáře nebo od koholiv jiného..)

  ReplyDelete
 3. wonderful shots...love them,...

  ReplyDelete
 4. No coment,No art studi..,...

  ReplyDelete

Blog Archive