NEJSTYLOVĚJŠÍ PAPÍRNICTVÍ V ČECHÁCH

Friday, September 16, 2016


Své obědové pauzy velmi často proměňuji v pracovní schůzky. A ono to ani jinak nejde, když jsem se rozhodla stíhat zaměstnání i blog zároveň. Když se pak pořádají různé otevíračky, tak když mě některé zaujmou, mohu stejně jít jen na ty, které jsou večer, no a nebo právě přes oběd. Páteční polední pauzu jsem proměnila nejlépe jak to šlo. Nedávno mi v mailu přistála pozvánka na oficiální otevření kamenného obchodu kaš-mi-daš, papírnictví, které do té doby bylo jen online. Online nákupy mi rozhodně nejsou cizí, ale kamenné obchody mám prostě radši. A pokud jde o papír? V kaš-mi-daš hlásají, že PAPÍR NENÍ MRTVÝ a s tím já naprosto souhlasím.

Přesto, že jsem online člověk co se týče lásky k blogování, instagramu a digitálnímu marketingu, jsou věci, které prostě u mě online nenahradí. Nedám ránu bez diáře, bez zápisníku, desek, propisek, tužek s gumou... Papírnictví je místo, kde bych mohla trávit každý den. Velmi často právě v zahraničí navštěvuji tyhle obchody a skoro vždy si odvážím alespoň něco. Notýsků není nikdy dost, na každou oblast, které se věnuji, potřebuji jiný. Vzpomínám si, když jsem nastoupila do své současné práce a poprosila asistentku o stolní kalendář. Byla v rozpacích, prý to už nikdo nepoužívá a všichni si zapisují schůzky a porady do google kalendáře. V tomhle jsem zkrátka stará škola a já vše radši vidim napsané ručně před očima.

Ale zpátky k tomuhle ráji, který mi vnukl myšlenku se takhle o papíru rozepsat. Papírnictví kaš-mi-daš otevřelo úchvatnou prodejnu v Nuslích, Pod Nuselskými schody 3, takže adresně jsou to vlastně už Vinohrady a tuhle oblast znám víc než dobře, 3 roky jsem bydlela v podstatě za rohem. Slečnám v obchodě jsem říkala, že naštěstí jsem se už odstěhovala, protože bych si za chvíli přenesla celé to papírnictví domů, jak se znám. Ani dneska jsem neodešla s prázdnou a hned tohle úžasné místo podpořila nákupem. Mají tam všechno a rozepisovat se by bylo na dlouho. Zkrátka je to stylové papírnictví s kouzelnou atmosférou, příběhem jednotlivých značek, a to včetně českých. Rovnou jsem si v rámci otevíračky mohla vytvořit svůj notýsek, tak jsem to vzala jak mi to přicházelo pod ruku a výsledek uvidíte na fotkách :). Takových workshopů prý budou pořádat víc, takže určitě někdy zajděte.

Více o jednotlivých věcech a samotném kaš-mi-daš se můžete dočíst na jejich webovkách a ze srdce opravdu doporučuji tohle místo navštívit. V Praze nemá obdoby a věřím, že pokud jste alespoň z poloviny nadšenec do papírnictví jako já, tak tohle vás dostane.

8 COMMENTS ♥

 1. Je pekne videt, ze i cesky trh se chyta novych trendu! :) x

  ReplyDelete
 2. Tak tohle vypadá fantasticky, je to velmi vkusné :)
  Miska blog

  ReplyDelete
 3. ó môj ty bože! toľko prekrásnych vecí, že by som ich brala úplne všetky. do posledného papierika. láska na prvý pohľad (aj na tie ostatné :)!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 4. Skvělý tip, díky! Podobné papírnictví jsem objevila v Londýně, tady mi tady chybělo. Nádhera!

  ReplyDelete
 5. V Čechách, nebo v Česku? ;)

  ReplyDelete

Blog Archive