SEPTEMBER TALK

Saturday, September 10, 2016


Kdo je pracujicí, dá mi možná za pravdu, že dovolená s sebou nese i to, že než na ní odjedete, v práci naháníte co možná nejvíc povinností dopředu, abyste pak mohli opravdu vypnout. Oproti tomu ale i tak přichází "drastický" návrat, kdy zasednete po dovolené do kanceláře a začnete řešit maily, chodíte na porady a prostě makáte, abyste dohnali vše, co vám během volna uteklo. Já si k tomu ještě rozplánovala v diáři hned po návratu všemožné schůzky za blog, ladím knížku a mám před sebou pár projektů, ke kterým si sepisuji scénáře, takže to, že jsme si před týdnem užívali nádherný čas v Itálii už mi přijde jako by to bylo dávno. Ale to rozhodně není stěžování. Je to moje volba a mě to prostě  baví.

Příští týden navíc ještě s pár kolegy od nás z vydavatelství nastupujeme "do školy", no dobře, ne tak úplně, ale jdeme na Kurz digitálního marketingu, protože prostě doba je rychlá a oproti offline marketingu je online marketing levnější a lépe měřitelný. Takže jednoduše řečeno, chceme být co nejvíc "IN v online", ( i náš šéf to chce :). A mě samotnou to dost zajímá, takže se na ten kurz těším. Budeme ho mít 5 celých úterků za sebou. Když budete chtít, dám vám vědět, jaké to bude.

Napadlo mě na blog zařadit rubriku WORK, kde se budu věnovat zajímavostem jednak ze svého pracovního života a také z různých zkušeností nejen z marketingu, ale i různým "byznys" postřehům, jelikož mi docela často na tyhle témata píšete soukromé zprávy a emaily. Dejte mi vědět, jestli by vás něco takového tady zajímalo :). Děkuju vám.

Ale teď ještě na závěr pár vět k outfitu z Florencie. K úžasné Florencii vám víc napíšu a ukážu v tom samostatném ITALY cestovním postu, který pro vás brzy zpracuji. Nicméně tam jsem narazila na italský butik Sofi s krásnými věcmi vyráběnými přímo v Itálii a tak jsem si tam pořídila tyhle šaty, který fakt miluju. V horku není nic pohodlnějšího. K nim jsem vzala své nejoblíbenější slip-on AGL a baťoh, který je prostě při cestování skvělý.
dress - SOFI (Florence) | backpack - URBAN OUTFITTERS | sunglasses - RAY BAN | shoes - AGL (Beltissimo) | watch - DANIEL WELLINGTON

6 COMMENTS ♥

 1. Šaty jsou opravdu úžasné a ještě v krásné barvě! A rubruka by mě určitě zajímala :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 2. Rubrika zní dobře :) Šaty jsou nádherné a tobě moc sluší :)
  Miska blog

  ReplyDelete
 3. Wau tak natrafila si tam naozaj na krásne šaty, vyzerajú pohodlne a krásne a viem si ich predstaviť aj k nejakým sandálkam. A rubrika work by sa mi veľmi páčila :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Rubrika work by byla super! Krásný outfit <3

  http://marketafrank.com

  ReplyDelete
 5. souhlasím s tím, že týdne před a po dovolené je šílený, než se zase všechno uklidní... :) šaty jsou moc hezké, krásné vlasy :) a na novou rubriku bych se rada tesila ;)

  ReplyDelete
 6. Ten outfit je fakt vydařený, v těch šatech muselo být ve vedru super. A work články bych jako workoholik uvítala všema deseti :D.

  ReplyDelete

Blog Archive