FOCENÍ S LUCIÍ KROUPOVOU

Friday, December 16, 2016


Když jsem viděla prvně práci fotografky Lucie Kroupové, byla jsem nadšená z toho, že umí pojmout ateliérové focení velmi příjemně, přirozeně a přitom profesionálně. Upřímně, nelíbí se mi takové ty přearanžované a přeretušované fotky a tady jsem věděla, že nic takového se konat nebude. Ale co vám budu povídat, když jsme se domluvily na termínu, byla jsem i tak nervózní. Nejsem si úplně jistá v takové roli, je to přeci jen jiné než to, na co jsem zvykla tady na blogu, ale veškeré pochybnosti ze mě spadly už ve chvíli, kdy jsem k Lucce do ateliéru vešla.
Zadaní bylo "LAZY SUNDAY MOOD" a prostředí na to bylo perfektně přichystané. A když je fotografka milá a zábavná, tak to se to pak fotí samo. Užívala jsem si to, nasmály jsme se a z výsledku jsem skutečně nadšená. Co říkáte vy?
A pokud chcete třeba někomu věnovat profi focení, tak s radostí Lucku doporučuji. Na Vánoce má vyrobené nádherné dárkové vouchery, mrkněte SEM.

8 COMMENTS ♥

 1. Veľmi vydarené fotky, hlavne sa mi páči tá, kde sa pozeráš z okna.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 2. Krásný fotky, moc ti to sluší :)

  ReplyDelete
 3. Nádhera Ejvi :) moc Ti to na fotkách sluší, krásné jsou

  ReplyDelete
 4. Moc vam to slusi, jen nechapu k cemu takove fotky jsou, tedy pokud nejste bloger. M

  ReplyDelete
 5. krásne fotky a interiér ♥

  ReplyDelete
 6. Atelier ma slecna pekny, ale fotky se mi po technicke strance zrovna nezdaji jako neco extra....na me pusobi dojmem spis jako by to nafotila tva sikovna kamaradka....

  ReplyDelete

Blog Archive