POSLEDNÍ PŘEDVÁNOČNÍ VÍKEND

Saturday, December 17, 2016


Přeji vám krásný začátek víkendu. Můj bude velmi aktivní, ale o tom až v neděli v článku. Věřím, že ani vy nebudete zrovna zahálet, přeci jen za týden jsou Vánoce a určitě máte všichni program. Už máte dárky pro své nejbližší? Já nejsem vůbec překvapená sama ze sebe, že ještě nemám vše, počítala jsem s tím, skoro vždy nakupuji dárky až v prosinci. Ale je fakt, že většinu už mám a co ne, tak to mám alespoň v hlavě, takže půjdu (snad) na jistotu. Nestresuju se, za dárky se nehoním, prostě dělám tak, jak to cítím, nakupuje je tehdy, kdy se k tomu dostanu a ze zkušeností vím, že se to prostě vždycky dá nějak zvládnout. Jasně, fronty a davy ráda nemám, to asi nikdo, ale proč se tím nervovat, když je to prostě každý rok stejné a neovlivníme to?

Pokud vás ještě čekají nějaké nákupy a zařizování, udělejte si jednoduchý seznam třeba v mobilu a mějte ho neustále k dispozici. Budete tak vědět, co vše vás ještě čeká a tak si můžete dny rozvrhnout včetně povinností. Co zvládnete, ihned odškrtněte, ono to hrozně pomáhá vidět, když povinnosti mizí.
Jestli nespoléháte jen na eshopy a chcete se vydat ještě do obchodů, vyrazte klidně až večer hodinu před zavíračkou. Budete vědět, že musíte být svižní, ať to stihnete a nebudete zbytečně ztrácet čas se zdlouhavým váháním a procházením všech obchodů.

A pokud jde o pověstnou Pandoru, věřte, že třeba večer jsou fronty minimální :). Já s Pandorou spolupracuji už 2 roky a je mi jednoduše sympatická. Mám ráda obchody se šperky, kde si každý vybere a kam se můžete vracet pro rozšiřování sbírky. Mně se úplně nejvíc líbí jejich prstýnky. Ale třeba z té nové zimní kolekce jsou krásné i náušnice. U mě v okolí je Pandora lover jedna z mých sester, vždycky jí udělá radost a další osobou je moje nejlepší kamarádka Simi, která taky Pandoru miluje už léta. Je pak fajn, když člověk může jít na jistotu a ví, že potěší.

No, tak krásně zvládněte poslední předvánoční víkend a zítra večer se tu sejdeme u Week in pictures.


Content Marketing

6 COMMENTS ♥

 1. Pandora má krásné věci, ale více se mi líbí Swarovski :)
  Miska blog

  ReplyDelete
 2. To je nádhera! Pandora šperky naprosto miluju a kdybych s Pandorou spolupracovala, tak jsem asi nejšťastnější! :D
  Mr. Kev

  ReplyDelete
 3. prstienky sú prekrásne :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 4. Musím souhlasit s tím, že Pandora je sázka na jistotu :) neznám žádnou ženu/dívku, která by dostala šperk od Pandory a neměla z toho radost. Obzvláště každý korálek, který rozšíří sbírku obdarované udělá obrovskou radost :)
  A se seznamem v telefonu musím dát taky za pravdu, praktikuji to už pár let a nejen, že mě tyhle věci (tvoření seznamů a různých přehledů) hrozně baví, ale když si pak můžu udělat fajfku u splněných úkolů, naplní mě to dobrým pocitem a chutí do plnění těch zbývajících úkolů :)

  ReplyDelete
 5. nádhera :) mašlička je najkrajšia :)

  ReplyDelete

Blog Archive