CO JSEM SI KOUPILA VE SLEVÁCH?

Monday, January 09, 2017


Povánoční slevy jsem tentokrát útokem nebrala. Jak jsem vám psala, budeme se teď opět soustředit na nějaké zařizování doma, takže i proto jsem se nehrnula do obchodů s módou. Je fakt, že jsem v pár z nich byla, ale odcházela jsem s prázdnou. Nějak mě ty davy lidí, haldy věcí a fronty na kabinky nelákaly. Ale od poloviny prosince jsem v hlavě měla jednu kabelku, malinkou, koženou Tory Burch v úchvatné zelené barvě. Už tehdy byla ve slevě, ale v tu dobu jsem řešila spíš vánoční dárky, takže jsem ji tam nechala.
Na Silvestra jsem byla ráno na snídani s Alenkou ze Školy stylu a cestou ze snídaně jsem jí říkala, že se jdu podívat, jestli náhodou v Tory nezůstala ještě ta kabelka. Alenka šla se mnou, za což jsem byla ráda, protože jsou chvíle, kdy konzultace kamarádky fakt bodne. I když tady fungovala taková ta láska na první pohled, kdy jsem kabelku sice nekoupila z rozumu, ale z hlavy jsem jí nepustila. A když jsem nakráčela v Pařížské do Tory Burch a nechávala to osudu, viděla jsem oddělení slev a moje zelená láska tam stále byla! No, bylo to znamení. Chvíli jsem váhala, jelikož je opravdu prťavá a vejde se do ní akorát telefon (nemůžu si pořídit pluskový iPhone, ten by se tam nevešel :DD), klíče, rtěnka, zrcátko a volně peníze a doklady. Ale na mnoho příležitostí tohle stačí, že? A navíc Alenka mi řekla důležitou větu: ,,Kdy jsme se my rozhodovaly podle praktičnosti?" :). Pravda, praktických kabelek mám několik, je občas důležité nechat se unést a dopřát si vysněný kousek.
Takže to je můj nákup ve slevách. Namísto třeba 6 věcí na sebe z řetězce, kterých mám teď dost, jsem si pořídila jednu malou zelenou kabeličku, která mi dělá neskutečnou radost. Celý její název je Fleming Mini Bag a co jsem koukala na internetu, všude je vyprodaná, takže o to větší radost mám, že jsem ji tam nenechala. Jak se vám líbí?
A co vy a slevy?


17 COMMENTS ♥

 1. Ta je taaaaak nyny! A jsem na tebe pyšná, že už jsi velká holka, která místo 10 blbostí koupí jednu pořádnou věc! Mě se to během letošních slev opět nepovedlo ;) xo, Alena (Škola stylu)

  ReplyDelete
 2. Tak ta je krásná! Já ty slevy úplně zase moc nemusím, třeba v Adidasu jsem pořídila jeden pěkný stylový top.. mě docela i odrazuje, jak je vše nahňácaný vedle sebe, je tam milion lidí...a přehrabávat mě taky úplně nebaví. I když sem tam něco pěkného objevím, to jo. Já spíš ty slevy využívám na ty dražší koncepty, třeba s touto kabelkou jsi udělala velmi dobře, povedený kup!

  ReplyDelete
 3. Fúha, veľmi pekná kabelka, ja by som asi nemala odvahu na takú farbu.

  ReplyDelete
 4. Vypadá skvěle! Na kolik prosím vyšla? .)

  ReplyDelete
 5. Ejvi, to bol super úlovok podľa mňa a samozrejme osud, že tam ešte bola a že má byť tvoja! A presne - načo sa vždy rozhodovať podľa praktičnosti..? Niekedy hej, ale nie vždy. Dobre si urobila, že si si ju kúpila. Ja som v týchto zľavách ulovila iba kabát značky Massimo Dutti a inak nič.. Tiež sa mi nechcelo čakať a predierať sa davmi...Potom sme sa boli pozrieť na výlet v Amsterdame a chcela som si tam niečo kúpiť, ale bola takáááá zima, že som ani nepomyslela na to, že by som sa mala vyzliekať a niečo si skúšať. Mala som už v ruke kabelku Rebeccy Minkoff, ale rozhodla práve tá rozumová časť ..na jednej strane sa mi veľmi páčila, tvarovo, veľkostne aj zľavovo..a na druhej strane sa mi na prvý pohľad zdala krásna červená, ale bolo tam čudné osvetlenie a keď som sa zapozerala, zdala sa mi viac oranžová ako červená...a to ja už neskombinujem :D

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. na prvý pohľad ma neoslovila, ale čím dlhšie som sa na fotky dívala, tým viac sa mi páčila :) zaujímavý kúsok ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 7. Mám kabelku ve stejné barevné kombinaci, sice tak trojnásobný objem, ale zase nejde dát přes rameno, je jen do ruky. No, a stejně jí nosím. Pro tu komplikaci, jsem ji taky koupila ve slevě a byla jsem až překvapená, že jde dobře kombinovat, zvlášť v létě. Přeju Vám, ať máte stejný pocit!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to mám radost, že je tu někdo, kdo taky sáhl po téhle barvě :).

   Delete
 8. Hezký den, je nádherná! Mohu se zeptat na cenu? pro představu ;). Děkuji!

  ReplyDelete
 9. Je perfektní a ta barva je nejvíc! Malé kabelky já miluju. Není v nich nepořádek. .)

  ReplyDelete
 10. Kabelka je opravdu nádherný kousek, ale měla bych problém takovou barvičku kombinovat s mým šatníkem.
  Také jsem si kupovala nedávno malou kabelečku, kterou jsem tam poprvé nechala kvůli tomu, že je malá a o týden později se pro ni vrátila, přeci jen platila jsem jí dárkovým poukazem od přítele, o to lepší kup. :-D A je nádherná sametová, nemůžu jí dát z ruky. :)

  ReplyDelete
 11. Kabelka je hezká a určitě ji vyvětrej s nějakým hezkým outfitem :)

  ReplyDelete

Blog Archive