NUDE PALETKA OČNÍCH STÍNŮ + SOUTĚŽ

Saturday, January 28, 2017


Zjišťuji, že mě hrozně baví fotit kosmetika. Je totiž sama o sobě fotogenická, na rozdíl ode mě :D. Takže se předem omlouvám, že nemám nafoceno na sobě. Ale chci na tom zapracovat. (I když na to jsou tady beauty blogerky). Nicméně šminky a kosmetiku si moooc užívám, takže bych vám ráda přinášela více recenzí.
Budu se vám snažit alespoň produkt co nejlépe popsat. Tuhle paletku testuji už týden, dala jsem si záměrně čas, než jsem se rozhodla sepsat článek, i když nafocenou jsem ji měla ihned, protože je taaak krásná!! :). Líčila jsem se s ní tedy od té doby denně. Oční stíny používám každý den, do práce lehčí a večer, když někam jdu, si více vyhraju s vystínováním. Podrobila jsem ji proto zátěžovou zkoušku, protože do práce se líčím kolem půl 8 ráno a domů pak přijíždím kolem půl 7. Už když jsem ale stíny nanášela, bylo jasné, že jde o kvalitu, protože jsou skvěle pigmentované. Nejsou to takové ty, které se krásně barevně tváří v okénku, ale pak je přetřete štětcem a ten zůstává bez sebemenšího náznaku stínu. Takže i po návratu domů jsou oči stále nalíčené, stíny se nerozpily, ani nerozkouskovaly. Palec nahoru!
Ten štěteček, který rovnou v paletce je, je fajn spíše na nějaké dokreslení, nebo třeba linku, na spodní víčko, ale jinak používám o něco větší štěteček.

O samotné značce TheBalm jsem slyšela od různých youtuberů a pro mě je tohle první zkušenost. Zaujalo mě, že uvádí, že jsou stíny bez parabenů, sulfátů, syntetických barviv, geneticky modifikovaných látek a ftalátů. Nejsou testovány na zvířatech. 4 stíny jsou matné, zbylých 8 se lehce leskne. Paletka Nude Tude vyjde na 919 Kč. Nově je prý k dostání i ve vybraných parfumeriích Douglas.

Já sama jsem velmi potěšená a momentálně ani jiné stíny nepoužívám. Tahle škála mi naprosto vyhovuje. Ať už samostatné odstíny, tak i když je mixuji.

Věřím, že vás potěší, že jsem rovnou domluvila jednu paletku i pro vás, teď můžu s klidem říct, že je fakt o co stát. Takže si o ni můžete zasoutěžit, a to na mém instagramu @ejvifreedom. Těším se na vás :).


10 COMMENTS ♥

 1. Nádherné fotky pekne jednoducho a prehľadne popísane... si pre mňa veľká inšpirácia hlavne v oblasti tvoje práce čomu sa venuješ 😍😍

  ReplyDelete
 2. Nádherné fotky pekne jednoducho a prehľadne popísane... si pre mňa veľká inšpirácia hlavne v oblasti tvoje práce čomu sa venuješ 😍😍

  ReplyDelete
 3. tá paletka je nádherná, strašne dlho po nej pokukujem :) xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 4. Krásné fotky - krásný výrobek :) já mám doma paletku The Balm s muži a jdu se zapojit do soutěže, aby jim nebylo smutno :D

  ReplyDelete
 5. The Balm je krasna znacka, je to srdcovka ❤

  ReplyDelete
 6. paletku obdivujem už dlho a v poslednom čase po nej dosť pokukujem :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 8. viděla a zkusila jsem si ji u kamarádky, moc se mi líbí :-)

  ReplyDelete
 9. Tahle paletka mě láká už dlouho, je opravdu nádherná :).
  BeautyOfLife blog

  ReplyDelete

Blog Archive