TAK TROCHU JINÝ GEL NA NEHTY

Sunday, January 22, 2017


Nejprve dovolte, abych vám poděkovala za tak obrovskou odezvu k článku o obočí, do teď mi ohledně toho píšete a já z toho mám vážně radost. Nejvíc mě vždy pobaví (zcela v dobrém), když mi ještě furt píšou kamarádky, aby zjistily, jak to doopravdy je, protože se domnívají, že bych to v článku mohla psát v lepším světle než to je. S klidným svědomím jim říkám, že tak, jak to píšu, tak to je. :) V pátek jdu domluvenou korekci, která následuje po měsíci. Tak vám pak ještě napíšu a vyfotím finální obočí.

No, nicméně v Biologique Recherche Institutu je mi tak dobře, že to není už jen o návštěvě kosmetiky, obočí, péči o pleť a pokožku, ale vyzkoušela jsem u nich i nehty, a to Bio Sculpture u kterého hodlám zůstat. Hned vám povím proč. Důvodů je totiž několik.

Co vůbec Bio Sculpture je? Hlavním rozdílem Bio Sculpture gelu od jiných gelů je jeho medicínské složení. Unikátní formule tohoto gelu se přibližuje přirozenému nehtu a obsahuje 58 % proteinu, který podporuje výživu a posiluje nehet. Základní složkou je pryskyřice jihoafrické tekyobrovské, která umožňuje vytvořit pevný a flexibilní povrch.

Teď ještě další zajímavá fakta. Bio Sculpture Gel neobsahuje MMA (methyl-meta-akryláty), EMA (ethyl-meta-akryláty), plasticidy, akrylové kyseliny, toluen, parabeny, formaldehyd, dibutyl phtalaty či kafr, které běžné nehtové přípravky jako gely, gel laky a akryl obsahují.
BS produkty jsou 100 % veganské a nejsou testovány na zvířatech. LED lampy ve kterých jsou nehty vytvrzovány prošly přísnými kontrolami s vynikajícími výsledky, takže vše zdravotně nezávadné.

Zajímavost určitě je i to, že tahle kosmetika je na trhu už od roku 1989 a důvěřují jí například Victoria Beckham, Katy Perry, Rihanna, Jessica Alba.

Mě přesvědčila právě tím, jak je šetrná k nehtům, také cenou, protože ve srovnání se salonem, kam jsem chodila doposud a příliš to lezlo do peněz, stojí tady gel lak 890 Kč. Jinde mi gel lak vydržel vždy max 14 dní (průměrně 10 až 14 dní) a považovala jsem to za opravdu skvělé, ale pozor, tyhle fotky vznikly před 3 týdny a dávno už bych šla opět na nehty, protože je mám docela odrostlé, ale nehtařka Petra je na dovče, takže jdu až za pár dní, je to tedy nechtěně už 23 dní, co mám BS gel lak na svých nehtech a stále drží, stále se ani jeden lak neodloupl, ani na špičce a já tomu nemůžu uvěřit :D. Pokud nevěříte, přijďte ke mně na instagram na Insta Stories. To jsem vážně nezažila. :)

Jelikož byste mohli mít pocit, že je to až podezřele dokonalé (a ono je), jedno mínus tam přeci jen najdu, aby se neřeklo. Zatím v salonu nemají široký výběr populárních NUDE odstínů, které já miluju. Ale už v prosinci mi Petra říkala, že právě teď mají škálu rozšiřovat, takže se moc těším.


7 COMMENTS ♥

 1. Viděla jsem to na IG a téda musím říct, že opravdu super! :)
  Giveaway Saloos

  ReplyDelete
 2. Vypadá to opravdu zajímavě. Škoda těch nude odstínů, jsem do nich také blázen. :)
  Find joy in the ordinary

  ReplyDelete
 3. Nejspíš bych hned vyzkoušela, kdybych byla z Prahy. Zrovna nedávno jsem sebrala odvahu, abych se příště obarvila veganskou, na zvířatech netestovanou, barvou na vlasy. Akorát to nedělá žádný salon v okolí, tak to hold prubnu sama. Uvidíme no... Krásný článek, hrozně se mi líbí atmosféra Vašich článků.

  ReplyDelete
 4. Nehtíky jsou krásný!!! I naživo :*

  ReplyDelete
 5. Vypadá to skvěle, něco takového bych taky potřebovala :D

  ReplyDelete
 6. Žasnem. Vegan a netestované na zvieratách? Áno prosím. Navyše ešte tá výdrž a šetrnosť k nechtom...

  ReplyDelete

Blog Archive