KDYŽ JSOU SLUCHÁTKA NEJEN MÓDNÍM DOPLŇKEM

Thursday, March 30, 2017


Jakpak se máte? Doufám, že báječně jako já. Máme tu konec března a já si v dubnu pořádně máknu, ale vzhledem k tomu, že už je krásné počasí a v dubnu bude ještě lepší, tak všechno jde tak nějak lépe. A taky se těším na Velikonoce. K tomu všemu pro vás chystám zajímavé články a příležitosti, jako třeba dneska, kdy mám pro vás článek, recenzi a ještě něco k tomu, o mých skvostných sluchátkách značky Beats z iSetos.

Sluchátka jsou mým každodenním společníkem. Každý všední den trávím od rána do večera v kanceláři, kde nás sedí 12, to je každou chvíli nějaký telefon, nějaké vyprávění, konzultování brainstorming a když do toho nejsem zrovna zapojena, tak prostě potřebuju být mimo dění. Bez sluchátek proto nedám ránu. Začínala jsem na klasických peckách, ale přes ně jsem slyšela stejně každé slovo a po zhlasení mě zase bolely uši. Tak jsem si pořídila velká sluchátka, která jsou fajn, ale přeci jen neslyšíte tam každý tón úplně čistě a navíc mě štval kabel, kterým jsem byla připoutána k notebooku nebo mobilu. Ani vám nemusím říkat, kolikrát jsem se zvedla a zapomněla, že sluchátka mám a buď mi vylítnul mobil, nebo jsem si málem shodila počítač. 

Takže teď vám představuji svůj poslední model, kterým se mi skutečně splnil sen. Sluchátka Beats Solo 3 Wireless jsem okukovala nějakou dobu a když se mi prvně dostaly do ruky, a to hned v rose gold odstínu, radovala jsem se jako malá :). Na iSetos mají samozřejmě odstínů hned několik. Říkala jsem manželovi, jestli si je chce půjčit a kvůli té barvě s díky odmítl :)). Kdybych měla černé, asi by ji je nadobro zabavil.  Pokud vás sluchátka zajímají, určitě čtěte dalši informace mezi fotkami.  Protože pro vás mám navíc SKVĚLOU ZPRÁVU!
Rose gold je opravdu moje srdcovka. No není to radost pohledět? V balení k nim je i praktické pouzdro, do kterého se složí raz dva.
Už jen ten pocit, když je dáte na uši a oni krásně přilnou, to je slast, jsou vážně pohodlný. A ta svoboda bez kabelu je pro mě zásadní. Baterie vydrží až 40 hodin!! To už je slušná jízda. Poté se dobijí micro-USB kabelem.
V balení je i kabel s takovým tím mluvítkem, takže za prvé handsfree, za druhé třeba při natáčení instastories v ruchu ulice.
Fungují jednoduše, zapnete, na svém mobilu zapnete v blízkosti sluchátek bluetooth, naskočí vám okénko, jestli chcete připojit sluchátka, potvrdíte a hrajete. I doma, když pracuji, píšu články na blog, řeším maily, tak se ponořím do hudby a pracuje se mi mnohem lépe. To samé, když doma cvičím. Pokud vás zajímá, co momentálně poslouchám, tak například mě stále neomrzel soundtrack La La Land. Jinak poslouchám kdykoliv R'n'B, to vám povím, ty beaty, to je nádhera! Zkrátka jejich zvuk je něco, co vás do té hudby naprosto vtáhne.
Samozřejmě chápu, že tohle není levná sranda, ale zas když jednou zkusíte, těžko budete chtít jinak. A pokud o Beats přemýšlíte, máme pro vás s Elite Bloggers SLEVU 20%.
Sleva platí na všechny sluchátka Beats na iSetos.
Pro uplatnění slevy je potřeba při nákupu v košíku dát do POZNÁMKY slevové heslo ELITEBLOGGERS (nikoliv vkládat do políčka slevový kód).
Sleva platí po celý duben! Tak enjoy! :).

3 COMMENTS ♥

  1. zhlasení ? to snad ani neni opravdický slovo?

    ReplyDelete
  2. Ahoj, můžu se zeptat, co je to za stůl? díky

    ReplyDelete

Blog Archive