FESTIVAL KRÁSY

Thursday, April 20, 2017


Když jsem přemýšlela, jak nazvu tenhle článek, zjistila jsem, že název akce samotné, o které chci mluvit, je tak hezký a výstižný, že tím pojmenuju i post.
Je úplně jedno, jestli jsem primárně fashion blogerka, nebo jestli jsem lifestyle blogerka, kategorie beauty k tomu všemu neodmyslitelně patří a mě samotnou hodně baví a zajímá.
Festival krásy je akce, která probíhá v MY Národní od středy a trvá 14 dní. Tohle je hned první sympatická věc, protože já mám mnohem radši dlouhodobější akce, než takové ty slevové víkendy, kterým se úspěšně vyhýbám, protože narvat všechny ženský do nákupního centra na pouhé dva nebo tři dny, ještě ke všemu dny volna, aby stihly koupit vše se slevou, znamená opravdu podstoupit davové šílenství. Fronty na kasu, fronty na kabinky, no však určitě víte. A přitom možnost slevy je vždycky to, co i mě samotnou strašně těší. Koho ne, že? U tohohle festivalu je navíc krásné to, že je poskytována sleva 20% na luxusní kosmetiku. Ano, myšleno opravdu na všechnu luxusní kosmetiku, tedy například i na Chanel, která jinde do slevových akcí nespadá. A to mi přijde na tom geniální, protože když ušetřit, tak při nákupu něčeho, kde je ta sleva opravdu znát a kde si jí prostě ceníte víc.

Festival krásy v MY Národní
trvá do 10. 5. 2017 a pokud toho chcete využít a koupit si nějakou luxusní kosmetiku třeba poprvé, tak určitě doporučuji využít konzultace odbornic, které vám u jednotlivých značek ochotně budou k dispozici po celou dobu Festivalu.

Já mám z té luxusní kosmetiky hned několik nových kousků a tak se můžete podívat, každý jeden jsem vyfotila, ať si uděláte představu, které značky například v MY Národní najdete. Ale věřím, že kdo je z Prahy, tak to tam zná. Mně přízemí MY Národní připomíná takové ty zahraniční obchodní domy v Paříži, Německu, Anglii... jak tam jsou krásně rozdělené ty koutky jednotlivých značek a prostě má to atmosféru.

První rtěnku Estée Lauder jsem si pořídila loni a teď mám druhou, a to krásně rudou, protože najít tu onu červenou rtěnku, která padne zrovna vám je opravdu běh na dlouhou trať. Tohle je Pure Color Envy Hi-Lustre, odstín 320 Drop Dead Red.
Pleťové sérum v kapslích od Elizabeth Arden proti stárnutí pleti. No jo, věk se neptá :).
Od mé oblíbené značky Estée Lauder zkouším prvně také Double Wear oční tužku, která slibuje až 12 hodin nošení.
Chanel Chance je srdcovka, kterou nejspíš nemusím představovat. Překrásná vůně a v téhle verzi toaletní vody Twist and Spray mě uchvátila maximálně pro svou praktičnost.
 Tady je vidět akce otočení do spreje.
 A tady vidíte, k čemu jsou další dvě 20 ml náplně, jednoduše pak na výměnu do flakonku. Boží!
Řasenky zkouším neustále nějaké nové, mám jich oblíbených hned několik a sama jsem zvědavá na efekt The Shock od YSL.
Hydratační krém s gelovou texturou od Clarins. Hydratace je něco, co své pleti musím dodávat opravdu denně.
No a na konec pudr Clinique, které řadím už dlouhé roky mezi nejlepší, co jsem zkusila, na který mě vlastně naučila moje mamka už fakt před asi 10 lety. Tenhle je opravdu přirozený, má lehké krytí a je pro všechny typy pleti. Je bez oleje. SPF 15. Pudr nepoužívám denně, ale  když jo, tak mám ráda právě takové, které nejsou na pocit na pleti těžké.

Víc informací o akci najdete na webu MY Národní.

3 COMMENTS ♥

  1. Odstín rtěnky je velmi pěkný :)

    ReplyDelete
  2. Taky jsme se tam byla podívat...moc pěkné kousky jsi si vybrala.

    ReplyDelete
  3. Opravdu luxusní kousky sis vybrala :-) Zbožňuji vůně od Chanelu.

    ReplyDelete

Blog Archive