HAIR TALK

Thursday, April 20, 2017


Ano, to tu už dlouho nebylo. Dlouho jsem neváhala nad změnou účesu, respektive účes jsem před půl rokem změnila z dlouhých vlasů jsem střihla opět mikádo, nejprve dlouhé, pak ještě o něco zkrátila. Ted už jsem ve stádiu, že zkracovat nebudu, naopak nechám zas trochu růst. Nekonečný kolotoč :). Ale s délkou a hlavně rovným střihem jsem teď opravdu moc spokojená. Ale přiznávám bez mučení, že téměř po dvou letech, kdy mám více či méně výraznější odrost svých vlasů, kdy jsem dala vlasům maximální péči v podobě vyhýbání barvení, řádné zastřižení a péči, se mi stýská po blonďaté. Vím, že i teď je považována moje hlava za blond, ale přeci jen, a jak na potvrou, od té doby, co jsem se ostříhala, mi vlasy rostou docela rychle a tedy už mám odrost zas v půlce hlavy. Tmavá je tedy na první pohled také dominantní a když mám vlasy stažené, vypadám v podstatě už jako bruneta :).
Odrostu se zbavovat určitě nechci úplně. Protože co vám budu povídat, není nic pohodlnějšího, než neřešit právě odrost, neběhat každých 6 týdnů na dobarvování či domelírování.
Ale odrost chci určitě teď zas menši, decentní, abych neměla blond až od hlavy. No a k té blond. Moje vlasy jsou na můj vkus teď až moc v téplém odstínu, chci mít blond studeněší, světlejší a prostě svěží na jaro a léto.
Takže teď všechno řeším, abych šla opravdu k někomu, kdo je na tyhle barvy expert, kdo mi udělá přechod z mých vlasů do blond přirozený a ne zubatý, ale hlavně!, kdo bude umět pracovat s barvami, aby to mé vlasy ustály, takže si nechám i maximálně poradit od odborníka, jestli do toho vůbec jít. No a tak teď čtu a studuju vše o Olaplexu, protože chci, aby při zesvělování byly zároveň moje vlasy chráněné a zdravé.
Těším se na vaše zkušenosti, pokud se o ně podělíte. A samozřejmě mě zajímá váš názor, jestli do toho mám jít :). Blond volááá :).

pictures: Pinterest

3 COMMENTS ♥

 1. Určitě můžu všemi deseti doporučit Hairthusiasts http://www.hairthusiasts.cz. Škoda, že už nežiji v Praze jinak bych k nim chodila neustále, nikdo mi tak super barvu nevytvořil už nikdy bez poškození vlasů!

  ReplyDelete
 2. studenější blond ti bude slušet :)
  nejsem z Prahy, ale odborník ti vlasy nepoškodí a umí zvolit odstín barvy jaký si přeješ.

  ReplyDelete
 3. Ejvi, zkus/te mrknout na instagram colour_by_nikola. Ta pani umi s barvickami neskutecne veci, myslim, ze ani blond by nebyl problem. Sidli v Dusni a je uzasna :) Jinak myslím, že Vám sluší snad úplně všechno, jste mou velkou inspirací, přeji mnoho spokojenosti a štěstí <3

  ReplyDelete

Blog Archive