PERSONALIZOVANÁ KABELKA

Tuesday, April 04, 2017


Duben skutečně začal maximálně úžasně. Moje mamka dávala na facebooku vzpomínku na fotku z 1. dubna před 4 lety a byla halda sněhu. Hezký počasí rovná se hezká nálada a tohle bylo foceno právě v sobotu na Apríla. Stáhli jsme střechu u kabrioletu a vyrazili na výlet na Moravu. Děkuju všem, kdo mi psal vzkazy na stories z Moravy, jsem moc ráda, že mám čtenářky právě i tam. Například taková Olomouc? To je úplně krásné město, fakt mě nadchlo. A vůbec bylo na Moravě úchvatně.

Na cestu tam jsem se oblékla velmi pohodlně, a to zkrácené volné kalhoty a volná bavlněná košile. Trend výšivek se mi fakt líbí. Ale kousků mám jen pár, protože to zas nechci přehánět, přeci jen to asi nebude úplně nadčasová záležitost. No a kromě batohu, který jsem si s sebou na Moravu vezla na výlety jsem měla svou momentálně jednu z nejoblíbenějších kabelek značky Pomikaki, kterou mám personalizovanou. Nosím jí moc ráda i do práce, vejde se mi tam vše nutné, dokonce i můj diář, což je pro mě klíčové :).

shirt/ košile - GANT
pants/ kalhoty - ZARA
shoes/ boty - GANT
bag/ kabelka - POMIKAKI via FASHIONPLANET.CZ
sunglasses/ brýle - RAY BAN
watch/ hodinky - FESTINA
bracelet/ náramek - TIFFANY
bracelet/ páskový náramek - TORY BURCH

7 COMMENTS ♥

 1. Outfit je podľa mňa perfektný, skvelo sa určite hodil a cestu na Moravu, sedenie v aute a nejakú tú prechádzku. Ja som na Morave ešte nikdy nebola, vlastne som bola len raz v Česku (aj to na smutnú udalosť), tak by som sa chcela pozrieť najmä do Prahy.. :) Si krásna a výšivky mám rada aj ja, ale tiež to nechcem preháňať a mám len jeden kúsok, a to sukňu. No a kabelka..a personalizovaná? tá je TOP :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. ..Ejvi, tá kabelka je perfektná..ja som na kabelky trošku uletená, tak hneď klikám a pozerám odkiaľ je :-*

  ReplyDelete
 3. Pozerala som rozbalovanie na instagrame, ale takto v outfite vyzerá ešte lepšie!

  ReplyDelete
 4. Strašně super outfit, moc ti to sluší. :) A já jsem teda z Brna, ale Olomouc mám taky moc ráda, hlavně kvůli těm uličkám a kavárnám.
  Young, wild and free

  ReplyDelete

Blog Archive